16 C
London
Tuesday, August 04, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Programari Croydon :: appointmentsUKBA.co.uk

Discussion in 'EMIGRARE' started by Mr.John, Aug 14, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Analuana

Analuana New Member

Trophy Points:
    0
    Multumim lui Mr John pentru programare, e super ,dupa atatea asteptari, acum speram sa fie cu succes.Nu se merita sa te stresezi sa faci programare acasa, ca oricum nu reusesti.
    Inca o data multumim!
    Va tinem la curent cu demersul lucrurilor.
    Mult succes in continuare, voua, sa ajutati pe altii sa obtina programare si celor care au nevoie de serviciul vostru.

2. iulia88

iulia88 New Member

Trophy Points:
    0
    Eu v-am trimis pe privat adresa cu care m-am logat,dar nu am primit raspunsul,daca mai e inregistrarea sau nu...Aveti muuuulte pe cap,sunt convinsa,dar problema mea e ca sunt au-pair si abia astept ziua sa plec de aici...fac anul pe 23 noiembrie si mi-as dori programarea...sunt stresata de timp,deoarece mai sunt putine saptamani!Va rog spuneti-mi daca mai faceti programari penrtu cei care s-au inscris inainte de a inchide site-ul(dupa cate am vazut,l-ati inchis pana in ianuarie) Multumesc mult!!!

3. pupa_pupescu

pupa_pupescu New Member

Trophy Points:
    0
    Buna ziua! Am vrut sa-mi fac programare pentru yellow card dar site-ul este inchis? poate cineva sa-mi spuna care este cauza?

4. Summer sky

Summer sky New Member

Trophy Points:
    0
    Buna. Tocmai am aflat de acest site si ma bucur sa vad ca a functionat pentru atatea persoane. Am inteles ca pana in ianuarie nu se mai fac inscrieri.Am incercat initial la telefon si pe site-ul lor dar degeaba, nu merge.Am si eu cateva intrebari pt Mr. John: eu sunt studenta in UK in primul an,dar mama lucreaza aici de 6 luni si are Yellow Card-ul.Stiu ca pot aplica pt Blue Card temporar ca dependenta de ea si la fel si tata. Este corect nu? As vrea sa stiu daca putem face o singura programare pentru amandoi fiind ambii dependenti de mama?Multumesc de ajutor.

5. criktina

criktina New Member

Trophy Points:
    0
    buna, mr. john

am incercat sa intru pe website-ul appointmentsUKBA.co.uk si citesc dezamagita ca nu se mai fac inscrieri. de 2 luni incerc sa-mi fac programare (blue card pentru mine si yellow card pentru un amic) online si telefonic si pot spune ca mi-a tresarit inima cand am dat peste mesajele tale...si am fost dezamagita iar ca nu mai faceti inscrieri. exista vreo posibilitate sa ne ajutati si pe noi???

6. ionut87

ionut87 New Member

Trophy Points:
    0
    Salutari la toata lumea vreau si eu sa ii multumesc lui Mr John pentru ca mi-a facut programarea mult dorita la Home Office ma-m inscris in data de 3 octombrie pe situl lui si azi 18 octombrie am primit confirmarea cu programarea -bravo- -bravo- -bravo- inca o data ca si multi altii va recomand serviciile lui cu cea mai mare incredere este un om de cuvant si ma bucur ca exista oameni ca el MULTUMESC MR JOHN.

7. b0gd4n

b0gd4n New Member

Trophy Points:
    0
    Salutare.

Am facut si eu o programare pe data de 3 oct pentru prietena mea ca studenta.

Cam cat ar trebui sa asteptam dupa primirea confirmarii?

Va multumim!

8. alinataslaca

alinataslaca New Member

Trophy Points:
    0
    Cand se mai fac inscrieri pe site , am tot incercat dar imi spune ca inscrierile sunt inchise

9. ionut87

ionut87 New Member

Trophy Points:
    0
    Buna as avea nevoie de ajutorul vostru la completarea formularului br1 daca nu scriu in sectiunea potrivita vreau sa rog moderatori sa ma scuze,am sa aplic pentru blue card dupa 12 luni de zile de lucru consecutiv cu yelow card iar la sectiune 7.1,7.2,7.3 nu stiu ce sa raspund rog cineva care ma poate ajuta va rog tare mult multumesc

10. alexandru_stoica85

alexandru_stoica85 New Member

Trophy Points:
    0
    Salut
    Incerc de o saptamana sa imi fac programare la Croydon si nu prind liber,am aflat de acest forum de a o prietena si as vrea sa ma ajutati si pe mine cu programarea pt. BR1
    Va Multumesc.

11. rebelious

rebelious New Member

Trophy Points:
    0
    Mii de multumiri Mr John....esti un OM adevarat ....

12. sveta

sveta New Member

Trophy Points:
    0
    salut!Ms John!mi-ai facut programare pe perioada de 20 noiembrie dar mesaj de confirmare nu mia venit!dar eu l-am facut inainte sa apara problemele cu saitul!si apoi ai scris ca nu sint valabile programarile in septembrie !spunemi trebuie din nou sa ma programez sau imi va veni confirmarea!multumesc

13. klauscip

klauscip New Member

Trophy Points:
    0
    Am o mare dilema. Am incercat aseara sa fac o programare si cand am dat la final "complete booking" mi-a dat eroare. Dupa cateva ore am primit urmatorul mail.

From: "NoReply@ukba.gsi.gov.uk" <NoReply@ukba.gsi.gov.uk>

Appointment confirmed

Booking Ref: x-x-xxxxxx
    Public Enquiry Office - Croydon
    24/11/2011 12:00 Please arrive 30mins early
    Tel 08706067766

Unless this email indicates otherwise, it and any files transmitted with
    it are private and intended solely for the addressee.

If you have received this email in error please return it to the address
    it came from, telling them it is not for you and then delete it from your
    system.

Any communications with the Home Office may be recorded and
    monitored for lawful purposes.

The original of this email was scanned for viruses by the Government Secure Intranet virus scanning service supplied by Cable&Wireless Worldwide in partnership with MessageLabs. (CCTM Certificate Number 2009/09/0052.) On leaving the GSi this email was certified virus free.
    Communications via the GSi may be automatically logged, monitored and/or recorded for legal purposes.

Problema e ca pe contul meu de pe ukba nu imi apare ca am vreo programare. Deci e valabila sau nu programarea?

14. Mr.John

Mr.John New Member

Trophy Points:
    0
    Trebuie sa suni la ukba si sa le spui ca ai primit mail-ul de confirmare dar ca in contul tau nu apare.Au o eroare in sistem.In ultimile 2 saptamani am avut si eu unele programari la fel.

15. klauscip

klauscip New Member

Trophy Points:
    0
    @Mr John....si ce-au zis? Ale tale au fost valabile? Pe nr-ul asta pe care mi l-au dat ei in mail trebuie sa sun?

16. alexandru_stoica85

alexandru_stoica85 New Member

Trophy Points:
    0
    Salut dinou
    Amprimit pe mail formularul de inscriere dar cind dau sa ma inscriu imi sice cs nu se mai fac inscrieri . Ce sa fac?, ca vreau sa ma inscriu.
    Va multumesc.

17. iulia88

iulia88 New Member

Trophy Points:
    0
    Aseara am primit un e-mail muuuult dorit spunand ca programarea a fost efectuata si nu oricand,ci in 24 noiembrie...nici nu se putea mai bine de atat....
    Multumiri cu carul,am plans de fericire!!!!!
    Oameni buni,apelati cu incredere,eu am fost stresata si ingrijorata,ca nu o sa am programarea in timp util,dar... -bravo- cu ajutorul lui Mr. John orice e posibil!!!!!

Scuze pentru tonele de mesaje,am fost stresanta,stiu! -ras4-
    Numai bine!!!!
    Pe 24 noiembrie o sa va anunt cum au decurs lucrurile,deci fingers crossed!!! -dans-

18. alinaelenadumitru

alinaelenadumitru New Member

Trophy Points:
    0
    Te rugam din suflet mr John, spune-ne cand putem sa facem programari...astept cu nerabdare. Multumesc

19. Mr.John

Mr.John New Member

Trophy Points:
    0

Inscrierile pe site-ul nostru se vor relua in ianuarie

20. Mr.John

Mr.John New Member

Trophy Points:
    0

Noi nu trimitem formulare de inscriere pe mail.Inscrierile pe site-ul nostru sunt oprite pana in ianuarie.

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page