18.4 C
London
Saturday, August 24, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

probleme cu fetita de 2 ani in spital londra

Discussion in 'AVOCATUL RASPUNDE' started by Adrian Paul, Mar 12, 2017.

Tags:
  1. Adrian Paul

Adrian Paul New Member

Trophy Points:
    1
    Salut, numele meu este Andreea si acum cateva zile, mai exact vineri am mers cu fetita la GP deoarece parea ca ar avea o durere la o manuta. Cei de la GP ne-au trimis la whipps cross hospital pentru o radiografie la manutza respectiva. Am mers si am facut radiografia iar cei de acolo au spus ca ar avea o fisura la os si recomanda sa o vada un doctor ceea ce am fost deacord. Neau trimis in spital si am asteptat sa fim vazuti de cineva. Am fost intrebati ce sa intamplat, gandindu-ne cum sar fi putut lovi acolo ne-am adus aminte ca cu aproximativ 7-8 zile in urma a cazut din pat in timp ce dormea, bine inteles ca este copil si cade mai zi de zi. In fine, dupa aproximativ 4-5 ore. E spun ca trebuie sa investigheze mai bine ca nu ar fi avut cum sa se loveasca din cazatura aceea si ca ar fi bine sa stam pana maine (adica sambata) ca sa fie vazuta de mai multi doctori (intre timp nu i-au facut nimic fetitei spunand ca este ok si se va vindeca de la sine). Astazi este duminica si tot in spital suntem, motivand ca suntem obligati sa stam pana ei vor stii exact cum sa lovit fetita acolo. Am impresia ca ei cred ca noi am lovit fetita. Este posibil asa ceva? A mai patit cineva asa ceva? Cateva sfaturi ar fi foarte bune pentru ca in momentul asta chiar nu stim ce sa facem. Va multumesc mult de tot. Andreea

Share This Page