10.4 C
London
Tuesday, June 18, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Party No. 4

Discussion in 'ROMANi ONLiNE' started by motanik, Sep 28, 2006.

1. plictis

plictis New Member

Trophy Points:
    0
    Raspuns: Party No. 4

sal
    puneti "plictis" pe lista, mai ma intereseaza o cazare, preferinta hotel cu parcare in zona ca vin din nord, si nu vreau sa conduc dupa party acasa. 250 de mile.... + 10-15 beri
    e cineva pe aici cui ii sunt dator cu o bere...cred ca motanik sper nu mai stiu de ce....

2. motanik

motanik New Member

Trophy Points:
    0

-wave- Nici eu nu mai stiu dar daca zici tu...

Asadar inscrieri:-admin + negrutxa
    -motanik + 1
    -plictis

next?

3. goddess

goddess New Member

Trophy Points:
    0

Hello [:)] :-dd Imi cer scuze..nenumarate ptr lipsa acuta si maine sper sa am un raspuns ptr voi cu privire la meeting.Pina atunci va :-*,all the best 2 u all.

4. cindere11a

cindere11a New Member

Trophy Points:
    0

As vrea si eu sa vin la party, desi nu cunosc pe nimeni dintre voi (cel putin nu altfel decat virtual).
    So, am si eu o intrebare: oricare ar fi locatia party-ului, e cineva din zona New Cross (Lewisham)? AM putea merge impreuna, mai ales ca eu mi-s cam nou ain Londra si nu cunosc decat strada mea si inca doua-trei -umbrela-

5. plictis

plictis New Member

Trophy Points:
    0

motanik, spe ca vei aduna mai mult popor ca pana acum suntem cam putini si precum ti-am zis eu vin de departe

6. motanik

motanik New Member

Trophy Points:
    0

Cinderella, nu-i nimic daca nu ne stii, ne vei cunoaste atunci.

Plictis, sper si eu sa se adune lumea desi cam liniste pe la subiectul asta.
    Inca asteptam inscrieri!

7. motanik

motanik New Member

Trophy Points:
    0

Din pacate vom fi nevoiti sa amanam intalnirea noastra, adminul nu e deocamdata prin preajma din motive personale si vad ca nu da nimeni buzna pe aici.
    Asa ca o lasam balta pt moment, cu scuzele de rigoare.
    Cand va hotarati sa ne intalnim dati de veste si propuneti si alta data care v-ar conveni!
    Multumesc pt intelegere.

8. int2471

int2471 New Member

Trophy Points:
    0

Liniste mare, toata lumea se pregateste de Craciun!
    3s

9. plictis

plictis New Member

Trophy Points:
    0

motanik deci se pare ca nu se mai tine da? azi chiar am vrut sa-mi book of la job si mi-a zis ca nu se poate ca deja sunt englejii bagati pe weekendul 3-5 oct. deci cu alte cuvinte nu se mai tine din lipsa de invitati, admin e plecat.... sper ca se mai si intoarce ca daca nu ne facem de cap dupa principiul pisica nu e acasa joaca soarecii pe masa....
    motanik daca party no 4 nu se tine sau invitati suntem numai noi doi vin eu in london bagam o bere facem 3 poze pentru site ma urc in masina vin acasa si asta a fost.... :mad:
    oricum un pic de rusinica ... voi acolo la 5 statii de underground.... si nu veniti la o bere.... RUSINICA!!!

10. motanik

motanik New Member

Trophy Points:
    0

Admin este pt moment in .ro cu sotia, nu stiu exact cand se vor intoarce.
    Ideea era sa ii avem si pe ei cu noi, au fost mereu gazdele intalnirilor noastre asa ca propun sa asteptam.

In acelasi timp, in afara de plictis nu s-a anuntat nimeni ca vine sigur.

11. Anonymous

Anonymous Guest

Liniste de mormant. -angel2- Cred ca multi s-au simtit
    neglijatzi la ultimul party.... -strike-
    Poate data aviatoare ~o| & -rock-

12. plictis

plictis New Member

Trophy Points:
    0

la ce te referi? nu a iesit party-ul data trecuta?

13. motanik

motanik New Member

Trophy Points:
    0

Cred ca zullu, ca si john mai inainte, se refera la faptul ca nu am interactionat intre noi ci am stat la mese 99% din timp facand conversatie cu cei pe care ii stiam deja.

Acum sincera sa fiu in primul rand nu a venit toata lumea odata deci nu puteam sa ne ridicam pe masura ce mai veneau oameni, sa ne schimbam locurile. Si in al doilea rand oricum am fi asezat mesele si oricata bunavointa ar fi fost nu am fi avut cum sa vb toti.

Eu m-am simtit bine, cu mentiunea ca as fi vrut sa vb mai mult cu Danutza si cu John. -wave-

14. plictis

plictis New Member

Trophy Points:
    0

astea sunt deja detalii motanik, daca lumea s-a simtit bine, e ok char daca s-a barfit mult pe la mese, iar cui nu-i place sa nu vina. inteleg ca a curs berea si micii asa ca nu vad care e problema.
    eu zic ca ar trebui sa fixam o alta data pentru party no 4. si sa mai dam cu publicitatea, poate vorbim cu admin sa postam ceva pe pagina principala.
    apropos am nevoie de minim 2 saptamani inainte sa stiu ca nu pot sa-mi iau liber.
    deci: PARTY???

15. danutza

danutza New Member

Trophy Points:
    0

Ader si eu la cele spuse de Motanik, pt ca am simtit si eu frustarea ca nu aveam cum sa ajung la celalt capat al mesei sa discut cu oameni pe care abia asteptam sa-i cunosc (n-ai grija Motanik, ca vom mai avea noi ocazii la taclale asa cum ne place noua :x) dar tot nu renunt la ideea de a ma intalnii cu aceasi oameni chiar daca sper cumva la alte circumstante... -beer-

16. amaddeus

amaddeus New Member

Trophy Points:
    0

Referitor la acest party nr 4. Asi vrea sa spun desi nu am participat la nici una din cele 3 petreceri ii cunosc pe multi care au participat si deci pentru mine nu ar fii un motiv de venii pentru ai cunoaste desii ne stim de ani de zile ideia ar fii sai revad pe unii dintre ei. Asa ca daca e sa alegeti un loc de intalnire care va fii el nui bai asi vrea sa alegeti ceva in centrul Londrei si nu undeva in nordul ei deoarece trebuie sa fie o locatie usor de accesat cu transportul public. Va multumesc si astept o confirmare referitor unde cum si cand e Nr 4 . -pc-

17. plictis

plictis New Member

Trophy Points:
    0

amaddeus, ideea e ca nu noi suntem organizatorii ci suntem invitati deci avem 2 optiuni: de a vani sau nu. centrul londrei de exemplu pe mine care vin cu mashina ma deranjeaza rau de tot, motivele le cunosti si tu.

18. poujou_kick

poujou_kick New Member

Trophy Points:
    0

deci, unde si cand?!? -beer-

19. amaddeus

amaddeus New Member

Trophy Points:
    0

plictis pai masina am si eu si eu asi putea veni cu masina dar de ce sa-mi dau durere de cap unde parchez plus plata care stii foarte bine ca e scumpa pe ora la parcat cand un travelcard e mai ieftin si nu ai dureri de cap daca iti expira parcarea sau daca ti-o ridica. Vii frumos cu transportul public servesti un par de ce doreste inima si stai fara stres zic ca suna cel mai bine. Unde cum si cand suntem invitati la Nr 4? Merci -car-

20. plictis

plictis New Member

Trophy Points:
    0

la party no 4 nu e invitat nimeni. din pacate m-am anuntat numai eu. acum se pare ca esti si tu. eu a trebuit sa cancel ca nu pot pleca de la job.
    vin cu masina ca vin de la 250 de mile:(

Share This Page