9.9 C
London
Thursday, September 19, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Party - 2nd edition

Discussion in 'ROMANi ONLiNE' started by motanik, Apr 10, 2006.

1. alinutza

alinutza New Member

Trophy Points:
    0
    Danutza ma bucur ca esti pro si in cazul in care mai este cineva pro hai sa spunem si situatia (masina ,fara masina etc). Eu daca va decideti sa facem asa am 2 locuri. Altcineva?

2. oanagav

oanagav New Member

Trophy Points:
    0
    Aoleu ce se precipita evenimentele ca nu mai tin pasu cu propunerile! Eu una n-am cum sa vin la barbie la iarba verde ca este FA cup final si pot sa si mor in perioada respectiva (de la 3 la 5 pm) linga consort ca nu s-ar sesiza, nici vorba sa ma conduca la locatie!
    Alinutza, sotzu tau nu se uita la fotbal? L-ai intrebat daca vine in timpul meciului?
    Besides.... credeti ca ne organizam asa la ultim moment pentru toata recuzita si transportul de persoane?
    Treaba cu parcu si daca ploua pubu suna bine.. incepusem sa ma obisnuiesc cu idea..

3. alinutza

alinutza New Member

Trophy Points:
    0
    Oana si al meu se uita la fotbal dar cand vine vorba de mine lasa tot :p

Acum serios vorbind daca mergeam acolo puteai sa vii de la 11 la 3 pm si asa ni-l prezentai si pe bastinas ;) Cat despre organizare nu-i mare lucru fiecare are un Tesco, Asda pe langa ei sa cumpere ce vor sa manance in 30 min cumparatura e gata iar daca am stii pana maine seara in 30 min numaram locurile si stabilim cum facem. Ce naiba, doar suntem romani,avem spirit de aventura si ne place sa lasam totul pe ultima clipa ;D

Eu una vin si in parc daca nu vreti altfel. Cum vreti voi.

4. oanagav

oanagav New Member

Trophy Points:
    0
    Ok Alina! Ai dreptate! Daca se vrea acolo vin la inceput si plecam in timp sa prinda el meciul.
    Si chiar zici ca lasa finala FA cup cind vine vorba de tine?? De unde l-ai luat? zi si mie ca ma duc sa-l dau la schimb p-al meu pe unu care lasa finale fotbalistice pentru mine si daca am noroc poate gasesc si unu care si gateste :eek:
    In concluzie las la latitudinea multimii, daca se hotareste mersu la barbie picknik ma conformez, dar nu sustin idea cu tarie. Mai ales ca tare mi-e ca n-o sa fie vremea propice. :-

5. alinutza

alinutza New Member

Trophy Points:
    0
    Oana cred ca s-a hotarat ramane in park de data asta. In legatura cu FA cup o lasa mai putin daca joaca Arsenal ;D
    Dar asta e acum la inceput ;) Acum un an mai si gatea din cand in cand sa na surprinda placut, acum se aseaza ca boieru' la masa ;D

6. oanagav

oanagav New Member

Trophy Points:
    0
    A gatit si barbati-miu o data cind i-am zis ca sunt prea obosita sa gatesc si l-am rugat sa faca el ceva. Si a facut! Doar o portie! Nu credea ca mi-o fi si mie foame, nici macar nu i-a trecut prin cap sa ma intrebe. Gotta love 'im!

Deci parc este! Eu vin de la inceput, el o sa vina dupa meci.

see you soon

7. mikee

mikee New Member

Trophy Points:
    0
    deci sa inteleg ca nu mai merge nimeni la restaurant :)))

well distractie placuta tuturor in parc ...si un weekend placut

8. mikee

mikee New Member

Trophy Points:
    0

9. int2471

int2471 New Member

Trophy Points:
    0
    Dragii mei, eram asa de incantata sa vin la intalnire! cateva lucruri se intamplara si nu vreau sa vin cu o falca in pamant si una...cine stie pe unde; se pare ca in ultimul timp lucrurile nu mai sunt asa cum as fi vrut sau, mai bine zis, cum eram obisnuita, si o zi buna se poate strica in numai cateva minute.
    Imi cer mii de scuze ca nu pot sa vin dar sper ca intr-o buna zi sa va intalnesc totusi.

O zi buna

10. Anonymous

Anonymous Guest

Dragilor

Intrucat numarul membrilor asteptati s-a redus in ultime zile (inclusiv azi) din motive personale si vreamea nu este favorabila pentru intalnirea noastra in parc, am decis sa o amanam pana la o data care va fi ulterior comunicata. Intalnirea se doreste sa nu fie intre 4-5 prieteni, ci intre cat mai multi membri Romani-online.

Ne cerem scuze daca v-am incurcat planurile.

;)

11. oanagav

oanagav New Member

Trophy Points:
    0
    Noroc ca m-am mai uitat o data la harta de la anuntz sa vad ca ati aminat intilnirea in ultimul moment! :( eram si in intirziere sa vezi ce mai alergam sa ajung la intilnire.
    Ma intreb daca o fi ajuns mesajul aminarii la toti care ar fi venit sa nu se duca degeaba.

12. Anonymous

Anonymous Guest

Oanagav ti-am dat un pm pe la vreo 1.30-2pm. Nu l-ai primit?

13. oanagav

oanagav New Member

Trophy Points:
    0
    L-am primit dar eram la grocery shopping. Cind m-am intors nu m-am mai uitat pe site pina exact inainte sa plec. Ma gindeam ca daca de dimineatza (pina in 12) nu era nici o schimbare inseamna ca se tine. Ma rog, asta e!

14. administrator

administrator Administrator Staff Member

Trophy Points:
    38
    Avem un weekend lung, ceva propuneri? Racing Day in Kings Cross? Gratar in Epping Forest? Restaurant? Shopping in Bluewaters?

15. lilac

lilac New Member

Trophy Points:
    0
    tocmai pentru ca este weekend lung poate unii se hotarasc sa plece pe undeva asa ca poate nu este cea mai buna alegere acest sfarsit de saptamana.dar daca sunt amatori, de ce nu?

16. Anonymous

Anonymous Guest

Da..., nu vreau sa fiu rautacios :) dar cred ca stim cu totii cat timp ne ia sa organizam ceva... :D. Dureaza la noi... :) ;) si se pare ca asa va fi mereu... :) :). Nu e mai simplu ca sa se hotarasca un loc ;) si ala sa fie... ;) ! Fiindca asa o sa fie a 3-a intalnire dupa vre-o 10 luni de discutii... :) :) Doar o parere... :) ;)

17. dias

dias New Member

Trophy Points:
    0
    eu mi-as dori sa va cunosc. doar ca eu vin insotita de copil oriunde. stiu ca nu e gradinita acolo. credeti ca e o problema?

18. Anonymous

Anonymous Guest

Bineinteles Dias, doar nu mergem in cluburi de noapte. Cel putin nu acum ;)

19. goddess

goddess New Member

Trophy Points:
    0
    Cum NU baaaaaa Negrutzel!! :( De cand ma tot amenintzi cu urcat pe boxe si alte nebunii de genu`...?! :-

PS. imbatranesc..soon nu o sa ma mai pot catzara pe boxe... ;D

20. robbie

robbie New Member

Trophy Points:
    0
    Daca va hotarati, poate imi fac si eu prezenta. De azi pana marti o sa fiu in Londra.

Share This Page