19.2 C
London
Friday, July 03, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Noutate: Programare ONLINE in Croydon

Discussion in 'EMIGRARE' started by bivo, Nov 4, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. irina000

irina000 New Member

Trophy Points:
    0
    Salutare tuturor
    M a alatur si eu celor ceare de o luna incearca sa prinda o programare pt yellow card,sunt au pair si am ajuns la disperare cu familia nu mai pot.Eu incerc in fiecare zi,vad sloturile dar nu reusesc sa prind nimic -plans- Bafta tuturor

2. alinaelenadumitru

alinaelenadumitru New Member

Trophy Points:
    0
    Buna Irina,
    Spune-mi te rog, cam pe la ce ora vezi slotuirle ca eu incerc dar niciodata nu mi-a aparut nimik. Fo imacros-ul sau un alt program?

3. irina000

irina000 New Member

Trophy Points:
    0
    buna,am si imacros dar nu-l folosesc mereu dau si manual,am vazut sloturi si cd am dat manual si automat,in general dinineata intre 9 si 11 si dupa masa pe la 3 cam asa.uoffff dc as prinde si eu loc -plans- colegul meu a prins din prima si-a facut cont si din doua click-uri a prind pt 24 noi saptamana trecuta.bafta multa si noroc sa avem -plans-

4. elena57

elena57 New Member

Trophy Points:
    0
    Salut,
    a reusit cineva zilele astea sa si creeze un cont pe site ul UKBA, deja cedez nervos, nu mai stiu ce sa fac, nu pot sa urmaresc ce programari sunt, pentru ca nu am reusit nici macar sa mi creez un cont. Imi da mesaj ca a intervenit o eroare in timpul procesarii cererii. -nervos-

5. Haruka

Haruka New Member

Trophy Points:
    0
    A reusit cineva astazi sa gaseasca vreo programare??

P.S. stiu ca e offtopic dar stie cineva ce fel de comprehensive sickness insurance trebuie sa ai si cat costa pt doua persoane?(adica trebuie sa fie full, normala sau cum?)

6. pop1982

pop1982 New Member

Trophy Points:
    0
    Citeste topicul despre asigurari acolo gasesti toate informatiile necesare.

7. Hunter45

Hunter45 New Member

Trophy Points:
    0
    Intra aici.....daca site-ul nu merge inseamna ca se lucra ceva la el,este sigur ...www.romani-online.co.uk/forum/emigrare/p...pointmentsukba-co-uk

8. Vali R

Vali R New Member

Trophy Points:
    0
    Salut,

Eu n-am vazut nicio programare azi. Sunt de dimineata pe situl UKBA, se tot blocheaza, ma deconteaza...

Eu si sotia ne-am facut la AVIVA, full out/in/day pacient, travel cover si ne-a costat 87 lire/ luna. Cu 2OO lire exces pe an.

Bafta si o seara faina

9. Hunter45

Hunter45 New Member

Trophy Points:
    0
    Iar cu asigurarea ,eu am facut aici asigurarea,este sigura ,am trecut cu ea testul la yellow card,daca vrea cineva ii pot da nr de telefon si nume de aici din uk unde se pot face asigurari pentru yellow card sigure,id meu este eugen_vornicu ,ca sa nu postez aici nume si numere de telefon,poate nu este corect.

10. Hunter45

Hunter45 New Member

Trophy Points:
    0
    Tutorial: Cum ma inscriu?

1. Accesati http://appointmentsUKBA.co.uk
    2. Cititi toate detaliile de pe prima pagina
    3. Completati formularul de inregistrare
    4. Asteptati mailul de la noi in care va anuntam ca programarea a fost efectuata. ATENTIE: poate dura ceva timp pana cand programarea se efectueaza, insa primiti un mail dupa inregistrare unde puteti vedea data maxima la care se va intampla acest lucru.

11. adrii

adrii New Member

Trophy Points:
    0
    ValiR, si eu de dimineata ma holbez la site si nimic, nimic.

Hunter45, cred ca a mai mentionat cineva aici, chiar ieri, ca inscrierile pentru site-ul pe care l-ai postat sunt inchise si se deschid in ianuarie, asa ca cei care vor o programare pana atunci raman la metodele 'clasice' de tocare a nervilor pe siteul HO.

12. Haruka

Haruka New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc tuturor -ma-iubesc-

13. alinaelenadumitru

alinaelenadumitru New Member

Trophy Points:
    0
    Haruka ia reusit sa faci programare pe site la HO?

14. IonelaM

IonelaM New Member

Trophy Points:
    0
    Ai reusit sa faci programarea? Ai avut cont? Ca mie tot cu eroare imi apare si acum...

15. Haruka

Haruka New Member

Trophy Points:
    0
    Am cont, am incercat azi toata ziua sa prind ceva dar se tot bloca sau imi dadea erori.. -nervos- .. (contul l-am facut sapt trecuta). In fiecare zii am ratat sloturile dar doar din cauza ca nu aveam numarul de telefon scris -par-smuls- -sparg-pc-

16. Haruka

Haruka New Member

Trophy Points:
    0
    Ii multumesc miriamei pt sfatul cu imacros , maine sper sa prind ..sau cat de curand posibil -wow-

17. george1976

george1976 New Member

Trophy Points:
    0
    Nu din cauza aia ai ratat sloturile,crede-ma. Nici autocomplete nu iti garanteaza programarea......

18. elena57

elena57 New Member

Trophy Points:
    0
    iti multumesc Hunter45 pentru sfat, problema e ca nici pe site ul asta nu prea am sanse ca sunt inscrierile inchise, din ce am citit pe forum se pare ca pana in ianuarie, asa ca trebuie sa mi fac un cont pe ukba si nu prea mai am sperante ca voi reusi. Au creat sistemul in asa fel incat sa te intarzie pana renunti.

19. george1976

george1976 New Member

Trophy Points:
    0
    Dupa lupte seculare si saptamani de butonat calculatorul a reusit sotia sa agate programarea.Era in jur de 11.35, site-ul Ukba dadea numai erori si sotia cu refresh-uri peste refresh-uri si cand in sfarsit si-a revenit site-ul i-au aparut vreo 10, a dat pe ultima,a bagat manual datele si ups a aparut programarea si mail-ul.
    Bafta si celorlalti, stiu ca e stresant,noi avem aproape o luna de cand incercam.

20. radia

radia New Member

Trophy Points:
    0
    salut,
    -bravo- mai exista speranta..azi pe la 11.34 era sa prind si eu eu o programare pe 2 dec daca se misca site-ul mai repede asa am pierdut-o si iar tre sa o iau de la capat -plans- .
    Am si eu o intrebare/nelamurire..nush daca este topicul corect dar nush unde in alta parte sa scriu :(.sotul meu are purple card..eu vreau sa imi fac BC (de asta ma lupt cu site-ul de la UKBA), stiu sigur ca eu sunt titular BR1 dar nush unde sa il trec pe el, eu fiind dependenta de el..fiind ca nu prea inteleg sectiunea 2 a form BR1..OMG..cred ca mai mult v-am zapacit...sper sa ma poata lamuri careva.mii de multumiri

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page