13.7 C
London
Monday, April 06, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Noutate: Programare ONLINE in Croydon

Discussion in 'EMIGRARE' started by bivo, Nov 4, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lovelyd

lovelyd New Member

Trophy Points:
    0
    Eu una nu vad nici o problema,pt ca pana la urma certificatul dovedeste casatoria voastra. Eu una as face programarile,pt ca oricum se obtin destul de greu(la timp ma refer)

2. sorinacio

sorinacio New Member

Trophy Points:
    0
    pai asa o sa fac..cel putin o sa incerc :)

3. Anonymous

Anonymous Guest

Hai unde , cand e nunta ca eu pregatesc :-ahaaa- -gratar- -cadou- - party2- -ras1-

4. bogdan.bbo

bogdan.bbo New Member

Trophy Points:
    0
    a mai reusit cineva sa mai fac programare....eu incerc de 2 sapt si telefonic si online si nimic...totul e mort.... -plans-

5. Mr.John

Mr.John New Member

Trophy Points:
    0
  6. Mr.John

Mr.John New Member

Trophy Points:
    0
    Programari -> locuri libere acum (8:10 27/06)

7. angelina

angelina New Member

Trophy Points:
    0
    Buna
    Noutate stiti ca a aparut o noua versiune a formularului BR1?mare atentie pentru cei care au programari in curand.Si eu trebuie sa merg in 1 iiulie si mi am dat jos versiunea din 2009 iar acum aflu cu stupoare ca a aparut alta,bine ca nu am aflat prea tarziu.
    Bafta tuturor!!

8. mickyroman

mickyroman New Member

Trophy Points:
    0
    Scuze, Mr.John.......am vazut ce ai spus cu programarile abia dupa ce ti-am trimis email.
    Ti-as fi foarte recunoscatoare daca ai incerca sa ma ajuti, deoarece, dupa cum ti-am mentionat si in email, sunt foarte ocupata si nu reusesc sa-i fac programare sotului, si in functie de aceasta programare vreau sa le cumpar biletele de avion sotului si fetitei (ei fiind inca in RO). Si este extrem de greu fara ei -plans- Multumesc foarte mult.

Ps. Va trebui sa dam o petrecere in cinstea ta! -asa-asa-

9. cornel1982

cornel1982 New Member

Trophy Points:
    0
    : Programare ONLINE in Croydon

Salutare tuturor si felicitari pentru acest site care e de un mare ajutor multora.

Am citit cred cam tot dar nu am gasit un raspuns la problemuta mea deci daca ar putea cineva as fi ff recunascator

Sunt student de pe 1 oct.2010 ,am inceput sa muncesc part time de pe 1 dec.2010 ,cursul mi se termina pe 30 iulie 2011 .As putea sa aplic pt renumitul BlueCard in decembrie can o sa am 12 payslip-uri pentru ca stiu ca dupa terminarea cursului am voie 4 luni sa muncesc ( cursul a fost doar de 10 luni )

Va multumesc

10. cornel1982

cornel1982 New Member

Trophy Points:
    0
    Salutare tuturor si felicitari pentru acest site care e de un mare ajutor multora.

Am citit cred cam tot dar nu am gasit un raspuns la problemuta mea deci daca ar putea cineva as fi ff recunascator

Sunt student de pe 1 oct.2010 ,am inceput sa muncesc part time de pe 1 dec.2010 ,cursul mi se termina pe 30 iulie 2011 .As putea sa aplic pt renumitul BlueCard in decembrie can o sa am 12 payslip-uri pentru ca stiu ca dupa terminarea cursului am voie 4 luni sa muncesc ( cursul a fost doar de 10 luni )

Va multumesc

11. Mr.John

Mr.John New Member

Trophy Points:
    0
    pentru mickyroman da tota saptamana asta va ajut cu programari,am primit datele de la tine,astazi sau cel tarziu maine seara ai programarea.

12. Mr.John

Mr.John New Member

Trophy Points:
    0
    mickyroman ti-am facut prg logheaza-te si vei gasi detaliile(zi,ora,etc)

13. Mr.John

Mr.John New Member

Trophy Points:
    0
    Restul programarilor le voi afisa peste 2 ore.Acum sunt putin ocupat,dar toti care mi-au trimis datele au programari facute.

14. stephanie28

stephanie28 New Member

Trophy Points:
    0
    Buna John, ti-am trimis un email cu datele mele pentru o programare pentru Student Yellow Card. Multumesc, Stefania

15. Mr.John

Mr.John New Member

Trophy Points:
    0
    A.V.(050417091)+A.V.(050362571), T.T.(050397832), T.L.(050418548), M.R.(050339329) sunt programarile facute. Puteti sa va logati pentru detalii (data, ora, adresa, etc). Am pus doar initialele pentru privacy. Va prindeti voi dupa id.

Ce am primit azi (sau mai primesc, daca mai sunt doritori) fac maine-poimaine.

Zi buna la forumisti :)

16. sorinacio

sorinacio New Member

Trophy Points:
    0
    salutare
    am vazut ca ai ajutat foarte multi forumisti cu programarile la croydon si ca sapt asta va fi ultima in care ne mai ajuti :)

as avea si eu o intrebare in ideea ca daca ai putea sa ma ajuti si pe mine si sotia mea cu cate o programare pt blue carduri.
    ai putea sa faci programari si pentru august?
    intreb asta pentru ca ne casatorim pe 12 iulie si nu stiu exact cand primim certificatul de casatorie, ne casatorim aici in anglia..si as vrea sa astept si al 13-lea fluturas care vine pe 30 iulie..de asta te intreb daca ai putea sa faci programari in august...
    multumesc

17. Mr.John

Mr.John New Member

Trophy Points:
    0
    Cum sa nu va ajut proaspat casatoriti good job.Trimeteti-mi datele de logare azi sau maine dim si va fac prog in jur de 10 august.

18. Mr.John

Mr.John New Member

Trophy Points:
    0
    In legatura cu programarile nu va fi ultima saptamana, in schimb programul facut de mine si un server vor face asta in locul meu.Asa ca programarile o sa le aveti normal ca si pana acum.

19. adina_m

adina_m New Member

Trophy Points:
    0
  20. lovelyd

lovelyd New Member

Trophy Points:
    0
    Da ! -nas- Stau si ma intreb ce se va intampla cu cei care au programari pe 30.06 ?!?

Sau poate cei de la UKBA si-au facut planurile in avans si astfel nu au acceptat programari pt acea data.Desi,n-as crede. -nu-nu-

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page