1.1 C
London
Thursday, December 12, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Noutate: Programare ONLINE in Croydon (II)

Discussion in 'EMIGRARE' started by Dan, Jul 11, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. andpopescu

andpopescu New Member

Trophy Points:
    0
    Viteza de pe care o am eu este 5.67 Mb/s

2. Doriscuta

Doriscuta New Member

Trophy Points:
    0
    @Ellena22
    "Am avut vreo 3 ferestre deschise si s-au incarcat 2...am dat pe amandoua programarile,una mi s-a incarcat mai repede...am introdus numele,dar apoi imediat mi-a dat ca programarea mea nu mai este valabila:( -trist- (nu stiu poate unde eu incerc sa fac programare + dependent...am auzit k nu prea ai sanse daca bagi si dependent,ca dureaza mai mult)...mi-am incercat norocul si cu a2a pagina incarcata dar din pacate nu am mai fost asa de norocoasa si a luat foarte mult timp sa se incarce,cu nenumarate refres-uri..rezultatul a fost acelasi...programarea nu mai este valabila:( -plans2-[/quote]"

Eu daca am 2 dependenti (am 7 cuvinte de scris) inseamna ca nu mai prind in veci ?
    Pot renunta deja, nu? -nervos-

3. thenuts

thenuts New Member

Trophy Points:
    0
    Nu mai introdu dependentul. Baga doar pe cel principal..si cand mergi la Croydon le zici ca sunteti 2 de fapt :)

4. lucinico

lucinico New Member

Trophy Points:
    0
    E atat de ciudat, cum unora le apar programari disponile pe cand altora le apare ca nu sunt appts available. Nu mai reusesc sa inteleg nimic. Poate fac eu ceva gresit, nu stiu. Ce-i drept nu am decat 2 pagini deschise cand caut, dar asta nu are oricum legatura cu faptul ca nu apar programarile... Netul merge binisor, pt ca mi se incarca pagina UKBA ... sunt bulversata :(

5. Ellena22

Ellena22 New Member

Trophy Points:
    0
    Stii pe cineva care a facut programare doar pentru unu,si cand au ajuns acolo au zis ca sunt 2 si a fost totul ok?

6. bu11zeye

bu11zeye New Member

Trophy Points:
    0
    Dap, este cineva care a scris chiar cateva pagini mai inainte ca s-a dus cu programare doar pt unul si i-au primit.
    Si eu unul ma voi duce la noroc pentru ca nu am putut face programare decat pt sotie, sau voi trimite prin posta.

7. Ellena22

Ellena22 New Member

Trophy Points:
    0
    "

Eu daca am 2 dependenti (am 7 cuvinte de scris) inseamna ca nu mai prind in veci ?
    Pot renunta deja, nu? -nervos-[/quote]

Eu nu descurajez pe nimeni sa renunte,chiar ma bucur pentru cei ce reusesc si as vrea cu adevarat sa prind si eu o programarea cat de curand.Am vazut din postari precedente(cred k erau doar pareri impartite-nu imi amintesc sa fi vazut un caz concret) ca ar fi mai greu daca ai mai multe cuvintre de scris,doarece altu care are mai putine "iti sufla" de sub nas programarea.Ceea ce-poate-e si logic..imagineaza-ti cati oameni introduc datele pentru aceeasi programare..care e mai rapid si da next,castiga.Cel putin asta e explicatia mea.Succes

8. llallynis

llallynis New Member

Trophy Points:
    0
    La si 3 minute nu mai e nimic??? Nu ca as fi vazut vreodata o programare pana acum....Frustrant!

9. Tzukha

Tzukha New Member

Trophy Points:
    0
    La si 5 deja nu mai era nimic.. Cat de aiurea! Cine se oferea pe aici ca face programari contra cost? Sa mi scrie un prv. Mc si succes

10. lvd

lvd New Member

Trophy Points:
    0
    Am reusit sa vad toate programarile pentru 27 februarie, pe la 0:02 .

11. Ellena22

Ellena22 New Member

Trophy Points:
    0

La si 3 minute am vazut eu 2...din nou...imediat la si 4 minute nici una...
    Am reusit sa introduc datele la una din ele...dupa ce am dat pe 26-cred- februarie la ora 11(de graba nici nu am citit bine),paginile s-au incarcat foarte repede...dar dupa ultima pagina,mi-a aparaut din nou k programarea nu mai este valabila -plans- este a 4 seara(dak imi aduc bine aminte) cand se intampla la fel.Mai incerc maine seara cu dependent si dak nu merge voi incerca sa fac o programare fara dependent...asta chiar k este frustrant!!!

12. kristinuz

kristinuz New Member

Trophy Points:
    0
    Mda...frustant tare d-le -plans2-
    Programarile le-am vazut in fiecare seara si de fiecare data am completa cate 2-3 ore diferite...si tot nimic -plans-

13. GabrielaO

GabrielaO New Member

Trophy Points:
    0
    Cam de 4 nopti incerc sa fac programare... de vazut le-am vazut de fiecare data (6 la numar), dar ce ma uimeste este ca la si 5 minute sunt deja date.
    Cum naiba, nu imi explic... pentru ca site-ul e la pamant :|

14. llallynis

llallynis New Member

Trophy Points:
    0
    Ce gresesc eu (constat), e ca nu ale bine datele. Din precautie exagerata (ca sa evit posibilitatea sa imi dea eroare), nu aleg pana peste exact 42 zile, ci ma opresc la o saptamana inainte!! Gresit mod!! Asta deduc eu acum.
    Va multumesc pentru informatii, chiar ajuta!

15. AdaP

AdaP New Member

Trophy Points:
    0
    foarte aproape de fix am vazut 6 programari, dar nu a fost chip sa se incarce pagina in timp util......................

astazi mi-am marit banda de internet (vreo 22 Mbps reali) si totusi mi s-a parut ca a mers mult mai prost site-ul... deci nu stiu cine ce face ce face.... dar imi amintesc ca anul trecut pe vremea lui mr.john, tot asa se duceau programarile rapid.... pana nu a pus home officeul intr o zi 30 de programari pe la ora 11-12 ziua, care au si stat vreo ora pe pagina, eu una nu am prins pt BR1.

daca exista un hacker care pune stapanire pe programari, sper sa isi petreaca viata in inchisoare impreuna cu cei de la home office care permit asta -da-da-

16. ancuta86craiva

ancuta86craiva New Member

Trophy Points:
    0
    IAR NIMIC...AM VAZUT DOAR ALEA 2 PE 26 SI 27 CRED...PE LA 11 ERA UNA ...DUPA AIA -obosit- L-A LUAT SOMNUL PE DOMNUL SITE... -trist- SPER MAINE SA PRIND CEVA....

17. andpopescu

andpopescu New Member

Trophy Points:
    0
    Si eu am reusit sa le vad am ales-o pe cea de la 10 pe 27 feb dar pana am completat site-ul a cazut iarasi.Am atasat si imaginile pt cei care doresc sa stie ce au de completat

18. thereisagod

thereisagod New Member

Trophy Points:
    0
    Dragilor, daca este cineva cu o viteza buna de internet si ati obtinut programare, ajutati-ma si pe mine va rog. Ma revansez desigur.

19. andpopescu

andpopescu New Member

Trophy Points:
    0
    Si eu am incercat astazi de pe un Server la care aveam acces cu viteza foarte buna dar degeaba nu este diferenta fata de netul meu de acasa cu 6 Mb/s din pacate.

20. ancuta86craiva

ancuta86craiva New Member

Trophy Points:
    0

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page