5.9 C
London
Wednesday, February 26, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Noutate: Programare ONLINE in Croydon (II)

Discussion in 'EMIGRARE' started by Dan, Jul 11, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. adamaria

adamaria New Member

Trophy Points:
    0
    Au ajuns cu programarile la 4 ianuarie. Azi dimineata am dat peste un operator amabil, dar ce folos, ca de obicei erau "fully booked". Mai incercam, prin posta cu siguranta nu e o solutie.

2. thenuts

thenuts New Member

Trophy Points:
    0
    A mai prins careva astazi ? Sau saptamana asta ? Noua ni se tot intrerupe cand sunam dupa ce apasam tasta 1 si ne zice robotu ala ca ne transfera apelul bla bla si dupa nu se intampla nimic si se inchide dupa vreo 20 de secunde.

3. adamaria

adamaria New Member

Trophy Points:
    0
    Inseamna ca nu sunt singura careia i se intampla asta... de regula patesc asa. Cred ca ala e momentul, daca ai norocul sa "treaca" apelul atunci, sunt sanse. Dupa ce ascultam toti robotii lor si toata muzica, deja e tarziu si slabe sanse sa mai fie vreo programare disponibila.

4. cami_ana

cami_ana New Member

Trophy Points:
    0

exact asa patesc si eu :(

5. thenuts

thenuts New Member

Trophy Points:
    0
    Este careva care suna de pe skype sa ne spuna daca si acolo se "intrerupe" apelul ? Eu sunt de pe Delight Mobile.

6. BrusLi1989

BrusLi1989 New Member

Trophy Points:
    0
    Am prins programare pe data de 4 Ianuarie. Am sunat azi 23/Nov la ora 08:53:57, am apasat repede tasta 1 (sun de pe un O2 international) o doamna a intrat pe fir i-am zis ca vreau un appointment pentru BR1 ma intrebat ce nationalitate sunt, dupa aceea, ma intrebat numele, prenumele, nationalitatea iar si data nasterii. A stat un minut fara sa zica nimic, probabil baga datele pe calculator, dupa aceea ma intrebat la ce ora vreau 9 sau 10 jumate. Mi-a cerut nr de telefon, am repetat toate datele ca sa fim siguri. Si asta a fost tot. Precizez sun de 2 saptamani deci nu va pierdeti increderea.

Multumesc administratorilor acestui site pentru informatiile disponibile. Mult noroc tuturor.

7. ale_flamy

ale_flamy New Member

Trophy Points:
    0
    Eu sun de pe skype. Nu se intrerupe apelul, dar saptamana asta de fiecare data cand am sunat imi ziceau ca toate telefoanele sunt ocupate. Si am sunat de 6-7 ori pe zi si de fiecare data erau ocupate. Astazi in schimb am reusit sa prind pe cineva la telefon, doar ca aveam ceva probleme cu microfonul si nu ma auzea :|

8. andreea2712

andreea2712 New Member

Trophy Points:
    0
    eu nu vreau sa deinformez pe nimeni nu stiu cine se duce acolo si asteapta sa fie programati dar asa mie spus acea pers si nu cred ca as avea vreun motiv sa deinformesz pe cineva

9. thenuts

thenuts New Member

Trophy Points:
    0
    Fully booked pana pe 7 parca :) Incercam si maine.

10. Ralucka_

Ralucka_ New Member

Trophy Points:
    0
    Buna dimineata?
    Noi mai avem programare vineri 30.11....cine a fost de curand la UKBA ce intrebari v-au adresat "dragutii" de acolo? V-au intrebat ceva de banii din cont,de ex? Sotul nu are programare dar ca dependent sper sa nu fiu vreo problema.
    Abia astept sa trecem(sper cu bine) de ziua de vineri ca am morcovul undeva cu frunze si cu gradinar.
    Mult succes in continuare?

11. maya_q

maya_q New Member

Trophy Points:
    0
    La 8: 57 fully booked. Pana pe 7 Ian. Hm.......

12. miki2012

miki2012 New Member

Trophy Points:
    0
    Am prins 3 operatoare in dimineata asta..fully booked!!! iar ptr ianuarie programarile sunt date deja?!!!!

13. sirtiger

sirtiger New Member

Trophy Points:
    0
    am inceput sa sun si eu de azi mi-am luat cartela giffgaff sper sa reusesc :D

14. maya_q

maya_q New Member

Trophy Points:
    0
    pa prins astazi cineva ?

15. mihaela28

mihaela28 New Member

Trophy Points:
    0
    fully booked pana pe 8 ianuarie azi. iar la 9,02 nu mai erau appointments for PEO

16. mihaela28

mihaela28 New Member

Trophy Points:
    0
    cei care sunati pt programari spuneti-mi si mie cu cat va taxeaza pe minut, ca pe mine ma rupe de bani, 0,80p / minut de pe EE (T mobil cu Orange) Au innebunit??????

17. Ale

Ale New Member

Trophy Points:
    0
    eu sun de pe mobilevoip 0.03p/min

18. roxana1

roxana1 New Member

Trophy Points:
    0
    Buna.Stie cineva pe ce data s-a ajuns cu programarile?Multumesc si succes :)

19. thenuts

thenuts New Member

Trophy Points:
    0
    NU. Si sa nu citesti cu 3 posturi mai sus...te rog eu sa nu faci prostia asta.

20. a.i

a.i New Member

Trophy Points:
    0
    Buna. Am reusit sa fac o programare azi, la telefon, pentru 8 ianuarie. La fel, am sunat la 8.53.57 (un telefon pe cartela de orange uk, caruia ii ia aprox. 3 sec sa se conecteze). Am apasat tasta 1 si am asteptat. Am auzit vocea 'your call is being transf...' si apoi un moment scurt de liniste in care am crezut ca nu mi se va conecta asa cum mi s-a intamplat de nenumarate ori, dar dupa 1-2 secunde mi-a intrat direct operator, cerut date, etc. si apoi mi-a venit sms-ul de confirmare.
    Cred ca sun de vreo 5 saptamani (cu o pauza de 1 saptamana intre Craciun si Revelion:)

Si eu am avut probleme cu conectarea in cele mai multe cazuri (in special de pe skype, dar chiar si de pe telefonul de pe care am reusit astazi) si nu stiu ce explicatie exista aici, deci daca aveti problema asta, incercati de pe alt telefon, mai alternati sau folositi doua aparate in acelasi timp.

Multumesc tuturor care au postat informatii aici.

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page