11.8 C
London
Friday, June 05, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Noutate: Programare ONLINE in Croydon (II)

Discussion in 'EMIGRARE' started by Dan, Jul 11, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dany_ingeras

dany_ingeras New Member

Trophy Points:
    0
    Nici azi(Luni) n a prins nimeni?

2. adelyca86

adelyca86 Member

Trophy Points:
    16
    Nu stiti macar pe ce data s-a ajuns cu programarile?
    Merci

3. cryky

cryky New Member

Trophy Points:
    0
    Buna, imi spuneti si mie va rog numarul de telefon la care sunati voi...multumesc !!!

4. jmthiphop

jmthiphop New Member

Trophy Points:
    0
    puteti suna gratuit de la un centru home office / office tax din localitatea dvs. marfa nu? :D

5. albea

albea Active Member

Trophy Points:
    38
    Occupation:
    Taxi driver
    La ce ora deschide centrul acela de care spui tu?

6. rbk

rbk New Member

Trophy Points:
    0
    ieri se ajunsese pe 16 oct...sunt disperata , daca nu prind programare pana pe 23 oct...deci mai am doar cateva sanse.Dar eu inca sper.Luni si Mari am reusit sa prind dupa primul robot si tocmai se datuse ultima.Doamna Indianca e cea mai de treaba, daca prinzi la ea iti face sigur...ceilalti nici nu se obosesc.Azi era un tip plictisit.Ii zic ca vreu Br app, si el zice stai sa verific, si sta vreun minut si zice...nu mai sunt...

7. bogdanmhl

bogdanmhl New Member

Trophy Points:
    0
    Eu am prins ieri, LUNI, exact dupa invataturile voastre....ora 8:53:55 sec... multumesc tuturor pentru sfaturi pe aceasta cale. E a doua programare pe care o prind pt ca sunt sanse ca prima programare sa nu ne primeasca cu tot cu dependent, desi asa ar fi logic, nu au ce history sa verifice la a doua persoana... Partea proasta e ca daca stai in telefon sa-i dictezi datele a doua persoane cam iti pierzi sansele sa prinzi programarea, deci mai simplu e sa faci 2 programari separat...Succec tuturor, metoda functioneaza, rabdare! ( Am avut si zile cand eram directionat direct catre ton desi eram prima in prima sec :)) Ca si info...ieri am primit programare pe 15 ;) imi place ca ma intreaba daca-mi convine...si eu nu stiu cum sa apese mai rpd OK si sa-mi dea reference number :))

8. lvd

lvd New Member

Trophy Points:
    0
    Felicitari!
    Ai primit programare pentru luna oct sau noiembrie?
    Multumesc.

9. bogdanmhl

bogdanmhl New Member

Trophy Points:
    0
    Scuze..n-am precizat, 15 octombrie ora 9:30 :p Trebuie sa fiu de la ora 9 la control.

10. tavi7

tavi7 New Member

Trophy Points:
    0
    Mirela, imi place metoda ta mai mult decat "secunda magica", si as dori sa te intreb pe tine, sau pe ceilalti de pe forum:

Pot sa imi caut de munca(trec de interviu, obtin contract -provizoriu sau cum o fi?? ...) si APOI sa aplic prin posta pt WP (ca nurse, de pilda) dupa care sa anunt angajatorul asa cum ai facut si tu ?
    Angajatorul nu o sa imi ceara vre-un document (WP, YC, BC) inainte ? - probabil difera de la caz la caz...
    Pentru WP, aplic BR3, corect ?

Multumesc !

11. alexandruserban87

alexandruserban87 New Member

Trophy Points:
    0
    ma bucur sa vad ca mai sunt si altii care au prins.. pt restul succes..si noi eram tot in situatia voastra. tavi nu stiu ce sa ti spun ma depaseste subiectul.. ins aaplicatul prin posta eu stiu ca dureaza luni.. si nu ai garantia ca te accepta oricum. cel mai sigur e sa suni pt programare

12. meduza20

meduza20 New Member

Trophy Points:
    0
    Hello ! Am prins si eu astazi programare dupa o perioada de cca 3 sapt - o luna in care am tot incercat aproape in fiecare dimineata si aproape in fiecare noapte stateam la panda intre 11:55 si 00:55 cu gandul ca o sa prind si eu o programare..Miracolul s-a intamplat in dimineata asta pe la ora 8 :54 cand mi-a raspuns o indianca (acceasi de ieri :)) ) dupa ce mi-a luat toate detaliile mi-a zis ca mai sunt 2 programari ptr data de 17 oct ,i-am spuns ca nu conteaza ora sa ma puna ea oricand.Acuma am o alta palpitatie la inima din cauza cursului..cursul meu este de Personal Trainer level 3 care dureaza 1 an de zile si merg odata pe saptamana ,3 ore jumate.Cursul normal era 1090 de lire dar mie mi-a facut o reducere ptr ca e primul meu level 3 in UK si a trebuit sa platesc doar 140 de lire,restul plateste statul ..S-ar putea sa am vreo problema din cauza cursului ?Sunt suficiente orele ?Cursul este CYQ nu NVQ ,are asta vreo importanta?Eu am mai terminat un curs in primavara de Fitness Instructor pe care l-am platit tot ( £680) pot sa duc si diploma sau ceva dovada de la cursul ala?Multumesc..astept pareri :)

13. S.Silvia

S.Silvia New Member

Trophy Points:
    0
    La ce numar de telefon ati sunat? Ca a sunat o prietena si i s-a spus ca premium apponintments nu mai sunt disponibile.

14. allan1007

allan1007 New Member

Trophy Points:
    0
    Care sunt pasii pe care trebuie sa ii faci cand suni? Sun la 08706067766 si apoi ce trebuie sa apas? Ca sa nu mai stau dupa robot sau sa ascult alte prostii pe acolo! Multumesc anticipat.

15. RDENAC

RDENAC New Member

Trophy Points:
    0
    Azi mi-au raspuns cat inca suna telefonul deci inainte de primul robot. Bineinteles, totul full. Era in jur de 10:54:30 secunde. Nu inteleg cum se poate da asa de repede, nu are cum fizic sa faci programari in 30 de secunde. Nici nu stiu ce sa mai zic. Poate spun ca sunt full sa scape de noi

16. solomonya86

solomonya86 New Member

Trophy Points:
    0
    programarile sunt doar 10 pe zi...la mii de oameni care suna..si sa pui datele in pc, nume prenume, data nasterii si nr de telefon nu iti trebuie mai mult de un minut!! oricum succes!!

17. meduza20

meduza20 New Member

Trophy Points:
    0
    Mi raspunde si mie careva ??!!

18. ELLAWS

ELLAWS New Member

Trophy Points:
    0
  19. thenuts

thenuts New Member

Trophy Points:
    0

La 10:54 nu o sa prinzi veci programare :)

20. albea

albea Active Member

Trophy Points:
    38
    Occupation:
    Taxi driver
    Poate suna din Romania.

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page