6.6 C
London
Wednesday, January 22, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Noutate: Programare ONLINE in Croydon (II)

Discussion in 'EMIGRARE' started by Dan, Jul 11, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. banderas

banderas New Member

Trophy Points:
    0
    Am si eu o rugaminte , poate stupida , vreau sa fac online programare si nu stiu ce sa aleg ca si serviciu . Eu sunt self employed private hire , tocmai ce am primit UTR si vreau sa aplic pentru yellow card si pentru sotia mea blue card dependent . Daca poate cineva sa ma lamureasca multumesc anticipat ( am folosit search this topic dar nu am gasit nimic concludent sau poate nam stiut eu termenii exacti ) .

2. LiviaG

LiviaG New Member

Trophy Points:
    0
    in primul rand calmeaza-te. nimic nu e atat de grav pe cat pare.

in al doilea rand, daca ea are un loc de munca stabil pe care nu planuieste sa il paraseasca in urmatoarele cateva luni, de ce nu aplica prin posta pentru BC, iar in 4-5 luni vine cardul acasa?

ca sa inchei, depinde mult de angajator, pe mine de exemplu, nu m-a intrebat nimeni daca am drept de munca. A fost datoria mea sa ma asigur ca fac totul ca la carte.

Hai linisteste-te si ia o decizie la rece.
    Mult succes.

3. SORIN1986

SORIN1986 New Member

Trophy Points:
    0
    Salut ma poate ajuta cineva cu o programare la Croydon contra cost,va rog PM.....Multumesc -ras4-

4. mchitea

mchitea New Member

Trophy Points:
    0
    Salut
    Am tot incercat sa obtin programare online si nu mi-a iesit :)
    Ma gandesc (att cei care au reusit asa) ca poate-mi recomandati pe cineva sa-mi obtina appointment contra cost.
    PM sau email mchitea@gmail.com
    Multam mult

5. kobra12

kobra12 New Member

Trophy Points:
    0
    buna!!!urmaresc acest topic de ceva timp si a fost de foarte mare ajutor...cu ajutorul celor citite aici am reusit sa ajung la performanta de a vedea programarile in fiecare seara dar dupa ce completez totul(nume,prenume,data nasteri) primesc acelasi mesaj -plans2- k programarea nu mai este valabila...asa ca m-am hotarat sa apelez(daca exista cineva) la varianta de a plati pt o programare...daca exista cineva in masura va rog sa imi lasa-ti PM sau un mail: allynutz2008@yahoo.com...am reusit sa prind o programare in martie prin acel formular minune pt prietena mea...ea a obtinut f usor yellow card iar intre timp am facut cununia civila si ma chinui sa prind o programare pt a merge sa iau si eu blue card ca si dependent de ea

6. maryo2113

maryo2113 New Member

Trophy Points:
    0
    buna ....as vrea si io sa ma ajute cineva cu o programare contra cost ....astept mesaj pe adresa de email : trifanmariusbogdanel@yahoo.com .....ms mult

7. elenaisc

elenaisc New Member

Trophy Points:
    0
    Buna tuturor. va rog sa ma ajutati si pe mine cu un sfat... Am terminat cele 12 luni de munca cu yellow cardul si angajatorul a inceput sa ma intrebe de blue-card. Acum cateva zile am trimis actele pt blue card la Sheffield si angajatorul mi-a cerut o dovada ca pot sa lucrez in continuare. Ce document as putea sa ii arat pana voi primi blue cardul? Va multumesc.

8. llallynis

llallynis New Member

Trophy Points:
    0
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/eucit ... iveworkuk/

Poate informatiile de pe pagina asta iti sunt de folos...

9. Radooo

Radooo New Member

Trophy Points:
    0
    Daca ai lucarat 12 luni fara intrerupere Ii arati cei 12 fluturasi de salariu si legea. In mod normal nici nu ai nevoie de blue card.

10. julie72

julie72 New Member

Trophy Points:
    0
    Eu nu am mai incercat de aproape o saptamana, dar azi nu am mai vazut nicio programare la 12:00.

voi ati mai vazut vreunul ceva in ultima sapatamana?

11. vmadalinarom

vmadalinarom New Member

Trophy Points:
    0
    Eu si prietenul meu le vedem in fiecare seara ( macar o programare) insa nu ajuta cu nimic. Programarile dispar in mai putin de 15 secunde.

12. onu20ify

onu20ify New Member

Trophy Points:
    0
    -nervos- So, intrebare probabil ridicola.. cum vedeti programarile acolo? eu ma uit si vad zilele, pana in august. care sunt cu programare si care nu? -nu-stiu-

13. ciobanuldinoras

ciobanuldinoras New Member

Trophy Points:
    0
    singura varianta care mai are sens in ceea ce priveste relatia unui roman cu UKBA este cea cu programarea la Croydon. Trimisul actelor prin posta nu are nici un sens acum , cu 6 luni intain te de noul an. Programarea la Croydon devina utopica pe zi ce trece.

14. lilianab

lilianab New Member

Trophy Points:
    0
    Si eu incerc sa fac o programare in zadar se pare... Daca ma poate ajuta cineva contra cost lasati un mesaj, ms!

15. vmadalinarom

vmadalinarom New Member

Trophy Points:
    0
    Prietenul meu a prins in seara asta programare pentru 5 iulie :) bafta tuturor

16. Tchybo

Tchybo New Member

Trophy Points:
    0
    va rog sa ma ajute cineva, la data nasterii autofillul nu completeaza luna si anul!!! de ce? cum se face? un hint va rog... incerc de o luna sa sa prind o programare si nici o sansa pana acum...:(

17. thenuts

thenuts New Member

Trophy Points:
    0
    Ai prins normal sau cu "plata" la cineva?

18. vmadalinarom

vmadalinarom New Member

Trophy Points:
    0
    normal, avand in vedere ca era pentru o prietena, iti dai seama ca nu ma apucam sa dau si bani :)) a avut noroc, ca si eu am completat o programare in aceeasi seara si desi am terminat inaintea lui nu mai era disponibila. Cei care le vand probabil nu au avut nevoie de toate programarile in seara aia...

19. pituca

pituca New Member

Trophy Points:
    0
    Daca tot nu este un secret, ati putea sa ne explicati si noua, muritorilor de rand cum a reusit sa prinda acea programare? Ati folosit vreun soft anume? Daca da, care? La ce ora ati intrat? etc.
    Multumesc anticipat!!!

20. thenuts

thenuts New Member

Trophy Points:
    0
    Cate programari ati vazut in seara respectiva ? Noi tot timpu vedeam cate 1-2, completam foarte repede si dadeam book insa zicea ca nu mai e disponibila. Si la ce ora dadeati prima cautare pentru programare ?

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page