15.9 C
London
Wednesday, August 05, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Noutate: Programare ONLINE in Croydon (II)

Discussion in 'EMIGRARE' started by Dan, Jul 11, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Si mai ales la ce preturi...Parca deschisese UKBA o ancheta cu privire la asta. -nuuu-

2. dromaderu

dromaderu Active Member

Trophy Points:
    38

Doamne, cum ai riscat tu asa, si ti-a iesit!
    Sa-i de Domnu' sanatate lui nati, ca e baiat serios,

cum te-a ajutat el pe tine , si cum vii tu la a 4a postare aici sa ne spui si noua adresa lui de email sa mai ajute si alti romani sa-si ia cardul albastru cu care GATA!!!! TE-ai scos din mizeria in care ati stat pana ieri si tu si nati si tot neamul vostru de infractolri !

3. cristinikaaa

cristinikaaa New Member

Trophy Points:
    0
    eu am intrat pe site la ora 00 a lor si nu era nici o programare

4. Cami18

Cami18 New Member

Trophy Points:
    0
    Ma ajuta si pr mine careva cu detaliile lui Nati acesta???

Multumesc

5. Radooo

Radooo New Member

Trophy Points:
    0
    Poti sa incerci la nr asta: 0300 123 2040. Spui direct ca vrei sa cumperi o programare la Croydon.
    Bafta!

6. Cami18

Cami18 New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc mult

7. Radooo

Radooo New Member

Trophy Points:
    0
    Cu placere. Sa ne spui si noua daca ai rezolvat ceva.

8. Cami18

Cami18 New Member

Trophy Points:
    0
    Numarul nu cred ca este corect, mi-a raspuns un domn de la un departamentul Fraude

9. lupan

lupan New Member

Trophy Points:
    0
    Binefacatori, situatia oamenilor disperati nu se va schimba cu nimic daca nu sunt ajutati intrun mod sau altul. :)

"Paraziti" dupa mine sunt cei care vin aici, nu contribuie cu nimic si profita din plin de generozitatea blinda a acestu stat, cerind tot felul de beneficii si ajutoare sociale. ...sper ca nu te numeri printre ei cumva.

Oricum, nu sunt tare in biologie si asi putea gresi cu categorizarea respectiva. :)

10. lupan

lupan New Member

Trophy Points:
    0
    Ai fost serios? e evident ca el isi bate joc de tine, da un search la numar pe google. :)

Eu cunosc adresa, dar am inteles ca s-a stopat procesul si nu te va putea ajuta cu nimic persoana, asa ca nu mai este de folos. Incerca si prinzi una singur, multi au noroc si obtin.

11. Radooo

Radooo New Member

Trophy Points:
    0
    Da? E o gresala, poate n-ai format bine. Mai incerca. Spune-i ca vrei sa cumperi o programare gratis.

12. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Binefacatori, situatia oamenilor disperati nu se va schimba cu nimic daca nu sunt ajutati intrun mod sau altul. :)

"Paraziti" dupa mine sunt cei care vin aici, nu contribuie cu nimic si profita din plin de generozitatea blinda a acestu stat, cerind tot felul de beneficii si ajutoare sociale. ...sper ca nu te numeri printre ei cumva.

Oricum, nu sunt tare in biologie si asi putea gresi cu categorizarea respectiva. :)[/quote]

Lupan, tu consideri asta un ajutor? Esti inregistrat in calitate de ce? Cum suna invoice-ul eliberat

Servicii programare online UKBA- amount £200?

Eu numesc asta hotie, nu ajutor. Si nu-s singura. -nuuu-

13. Ada28

Ada28 New Member

Trophy Points:
    0
    Apelez la cei seriosi sa trimiem cat mai multe e-mailuri celor de la ambasada Romaniei despre situatia in care ne pun cei de la Ukba(nu ca nu s ar cunoaste deja problema)in urma acestora poate vor mai suplimenta programarile asa cum au facut o in luna martie...Cu cat trimitem mai multe,cu atat mai bine...

14. Cami18

Cami18 New Member

Trophy Points:
    0

Evident asta a fost intentia lui!
    Lupan daca tu crezi ca stau aici si incerc sa gasesc pe unul altul cu cate un nr de telefon care miraculos sa imi usireze situatia de inseli!
    E simplu sa scrii " incearca si vei gasii una"! Daca ai stii de cat timp incerc mi-ai da crezare, dar poate nu sunt asa norocoasa ca altii!

15. RoxanaR

RoxanaR New Member

Trophy Points:
    0
    Am vazut si eu aseara programari .....am completat formularul si apoi eroare :( . O sa mai incerc macar pana saptamana viitoare cand m-am decis sa trimit prin posta. Succes la programari -bravo-

16. dromaderu

dromaderu Active Member

Trophy Points:
    38

Cred ca te inseli,
    intentia lui Radoo nu a fost de a-si bate joc de cineva ci de a va trezi pe unii la realitate,
    nu mai credeti toti ca situatia voastra e disperata si urgenta si...nu mai poate astepta!

Cati din cei care au postat pe aici nu-si vor fi rezolvat deja prin posta, asa cum va tot spun aia de la HO la telefon?

Dar nu,
    preferati sa ingrasati smecherii, sa aveti voi cardul cat mai repede.

Cand veti invata sa fiti mai demni?
    Cand veti invata ca nu e normal sa platesti pentru ceva ce este gratis,
    doar sa ti se dea tie peste rand?

17. cgv070287

cgv070287 New Member

Trophy Points:
    0
    Salut la baieti :)
    Bai lume buna haideti sa ne ajutam uni pe altii ca este cel mai bine...asa
    Daca se poate face programare la UK B A prin nu stiu ce mijloace pai sa-o facem mai fratilor si gata
    Ala ca nustiu si ala ca nustiu ce...detalii,detalii :)))
    Va place sa asteptai 6 luni prin posta,mie nu...stau ca fraierica noaptea de noapte sa prin programare si...SANCHIIIIII :)) zero programari :)))
    apropo aia cu gura mare dupa aici,care si-au obtinut yellow sau blue cand se putea acm 1 an 2 sau 3 ...sa TACA FRATE din gura...''vezi doamne PROGRAMARILE SUNT GRATIS''..DA FARTE TOTI STIM ASTA DAR AI SANSE Ca LA LOTO SA PRINZI UNA..SI MAI BINE ESTI PUTIN INTELIGENT..NU?
    CHESTIA ESTE CA ENGLEZI ASTA ISI CAM BAT JOC DE NOI CU SISTEMUL ASTA DE C...T CU 30 PROGRAMARI LA 1500 DE PERSOANE PE LUNA..baieti destepti profita si bine fac BRAVO LOR...

Pai hai sa profitam si noi atunci ...
    CINE A REUSIT PRIN NU STIU CE MIJLOACE SA FACA PROGRAMARE SA NE AJUTE SI PE NOI SA NUMAI ASTEPTAM ATATA DUPA SISTEMUL uk...nu uitati luxul se plateste

Cei care nu sunt de acord cu ideeile mele sa TACA,TACA ..asta este lume in care traim ...

MULTUMESC

18. Radooo

Radooo New Member

Trophy Points:
    0
    Deci sa inteleg ca tu si cei care luati programarile si apoi le "impartiti" la oameni o faceti din spirit civic?

Te-ai intrebat vreodata de ce nu poti sa prinzi programare? Daca n-ati accepta sa dati banii la baietii smecheri ce vand programari la Croydon poate ca sansele voastre de a prinde o programare n-ar mai fi asa de mici pt simplul fapt ca ei ar trebui sa iasa la pensie. Dar voi preferati sa ii tineti in viata fara sa va ganditi ca in felul asta ii afectati pe toti cei care vor sa prinda o programare.
    Eu inteleg ca lumea e disperata, necajita, stresata, etc dar nu mai fiti asa de naivi. Daca apare unu care va ia cateva sute de lire pt programari inexistente? Ce faceti atunci?

Si nu, n-am nici yellow, nici blue, nici purple si nici nu sunt venit in UK de 3 ani. Cu toate astea am drept de munca, NINo, etc obtinute fara sa apelez la baietii destepti si fara a fenta legea. Asta pt ca am citit rahatul ala de ghid de pe site-ul UKBA care are maxim 10 pagini si imi cunosc drepturile.

19. victorcraciun

victorcraciun New Member

Trophy Points:
    0
    Salut!
    ce date trebuiesc completate pe pagina de programare la Croydon in cazul in care voi avea norocul sa prind vre-o pozitie, sa fiu pe faza... are cineva un print screen de la pagina respectiva?

20. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    E un pic mai usor la tine, Radoo. Esti casatorit. -da-da-

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page