14.7 C
London
Monday, August 26, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Marii disparuti de pe forum...

Discussion in 'SEZATOARE' started by rebecca_uk, Feb 25, 2009.

1. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Salutare,

Sper sa nu supar prin acest mesaj. Daca da, imi cer scuze.
    As vrea totusi sa stiu ce s-a intamplat cu unii utilizatori, nu vechi, dar care in trecut contribuiau mult la "culoarea" de pe acest forum...

Printre ei as mentiona pe: UKOK si sotia, ella36,goddess, razvan80, police officer, openbsb si ceilalti IT-sti si altii, care nu-mi vin acum in minte.Chiar si d-na/d-na suhoi cu care eu am avut mici divergente in trecut e data disparuta in mod misterios...

Ce mai stiti despre ei, sunt bine, sanatosi? Unora dintre ei, eu personal (si cred ca si altii) le datorez enorm.
    La fel ca intregului site si actualei echipe...

2. Anonymous

Anonymous Guest

Hmm cam greu de raspuns din moment ce au 'disparut'...dar sper si eu ca sunt bine sanatosi.
    Poate cei care ii cunosc personal pot sa ne dea detealii..sau poate ca daca ne citesc 'din umbra' o sa ne scrie chiar ei .
    As adauga-o la lista pe Che...:silly:
    Oricum am observat si eu ca multi membri mai vechi nu mai scriu asa de des pe forum sau deloc.

3. agnb1

agnb1 New Member

Trophy Points:
    0
    Da chiar! Si eu am observat!
    Am avut si eu o prietena cu care corespondam care a disparut de pe urma pamantului, telefonul este out of service (both mobile and landline). Stiu ca avea probleme personale si nici nu putea sa-si gaseasca job (avea blue card si facultate in Ro) ...

Pe unii nu-i lipsesc absolut deloc, intr-adevar!

Daca vreti sa stiti unde sint si ce mai fac, de ce nu le dati private message?

4. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    N-as putea sa lipsesc pe cineva...cel mult sa-mi fie dor de acea persoana...sau sa-i simt lipsa. In fine...
    Pm nu dau pt. ca daca nu-s pe forum sigur nu-si citesc pm-urile.
    Ideea era pt. ceilalti care stiu de ei, dar daca nu se stie nimic, asta e...

5. Anonymous

Anonymous Guest

buna tuturor!
    daca are cineva informatii despre ella36 sau mentine legatura cu ea va rog sa-i transmiteti mii de multumiri din partea mea pt ajutorul oferit si ...ca o astept...nu-mi vine sa cred ca pur si siplu a disparut!

6. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Asemenea...o fiinta deosebita, un izvor de informatii si solutii, mai ales legale, si un adevarat confident pentru cei cu perspective gri, la un moment dat. Ma includ...

7. larry

larry New Member

Trophy Points:
    0
    Si pe mine m-ar interesa userul UKOK. Stiu ca el s-a relocat din Canada in Anglia (asa cum intentionez si eu sa fac)si vroiam sa-l mai intreb o serie de lucruri privind return tax-ul canadian combinat cu cel din UK.

Daca afla cineva de el, rugati-l sa-si rupa un picut din timp si sa revina pe forumul acesta ca este tare asteptat. Mai ales de mine.

8. pierre

pierre New Member

Trophy Points:
    0
    Daca bine imi aduca aminte, acum ceva timp a fost o ruptura,datorita mai marilor de aici,cred ca lumea a plecat pe celalalt forum,e doar o presupunere ca nici eu n-am mai intrat de vreo 2 ani ...

9. Oana

Oana New Member

Trophy Points:
    0
    Hello !

Parerea mea e ca majoritatea doar citesc ce se scrie,din lipsa de timp .

:) Numai bine !

10. crysya

crysya New Member

Trophy Points:
    0
    Eu una nu mai intru foarte des pentru ca se incarca siteul foarte greu si mai sunt si alte erori care sper sa se rezolve totusi.

11. kitsul

kitsul New Member

Trophy Points:
    0
    Poate ca la un momendat subiectele prea s-au repetat, iar din lipsa de timp respectivii au renuntat sa mai scrie. Trebuie sa le multumim pentru tot timpul pe care si l-au dedicat, respectiv pentru 'amprentele' lasate aici.

Legat de site, acum pare ca se incarca mult - mult mai bine.

Speram sa mai auzim de ei!

12. bluerose

bluerose New Member

Trophy Points:
    0
    trebuie sa recunosc ca abia ce ma obisnuisem cu vechiul site -stiam unde sa gasesc ce aveam nevoie si l-au si schimbat...da stiu schimbarea e buna si in bine...dar primesc eroare de multe ori cand incerc sa ma loghez ...si renunt ...

Share This Page