5.3 C
London
Tuesday, February 18, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

La multi ani Oana-bebelusha!

Discussion in 'EVENIMENTE' started by motanik, Jan 24, 2008.

1. motanik

motanik New Member

Trophy Points:
    0
    Oana, ti-am vazut pe furis statusul la ym azi dimineata asa ca m-am gandit ca n-o sa te superi daca ne strangem aici sa iti uram toate cele bune de ziua ta!

La multi, multi ani si bani, multa sanatate si fericire si sa fii iubita! -happybirth- appybirth-

2. spin

spin New Member

Trophy Points:
    0
    La multi ani Oana de la...Oana :p -santa- anta-

3. aicititregulamentulʔ

aicititregulamentulʔ New Member

Trophy Points:
    0
    -happybirth- appybirth- la multi ani

4. ralucutza85_sv

ralucutza85_sv New Member

Trophy Points:
    0
    la multi (b)ani!!!

-happybirth- appybirth-

5. negrutxa

negrutxa New Member

Trophy Points:
    0
    La Multi Ani Oana, multe bucurii si impliniri, sper sa ai o zi frumoasa azi!
    -happybirth- appybirth- -santa- anta-

P.S. Motanik click calendar (pe forum, nu meniul principal) si vezi acolo cine isi sarbatoreste ziua in fiecare zi. O aveam si eu in vedere pe Oana de ieri -handlaugh- andlaugh-

6. Oana

Oana New Member

Trophy Points:
    0
    Va multumesc foarte mult,chiar nu ma asteptam la o asa surpriza,sunteti niste dragutze si niste dragutzi.Cred ca azi am primit mai multe urari decat in ultimii 2 ani adunat,sunt fooooarte fericita. -kiss- iss- -kiss- iss- -kiss- iss-
    Si sa ma tin bine,ca e abia ora 12,pana diseara mai e destul,nu?

In alta ordine de idei,astazi vine fratele meu sa ma viziteze(sper sa nu ma jupoiae astia cu pretul parcarii la Gatwick!!),un cadou minunat,avand in vedere ca sta numai cateva ore cu mine am sa-mi cer scuze pt ca mai tarziu nu voi fi prezenta,dar cu siguranta de indata ce pleaca am sa trag cu ochiul pe forum(cum fac de obicei de altfel).

Am foarte,foarte multe motive de bucurie astazi dar am sa le impartasesc unul cate unul la vremea potrivita.
    Va pup (mi-ati facut o mare surpiza cu acest topic) si sper sa ne vedem cu bine la petrecere,inca astept sa vad data exacta ca sa stiu daca pot sa vin sau nu. -kiss- iss-

7. onutza

onutza New Member

Trophy Points:
    0
    La multi ani ,Oana si din partea mea!Sa fii iubita si sa ai parte de tot ce-i mai bun din viata!

8. andreiutzu

andreiutzu Member

Trophy Points:
    16
    La Multi Ani, Oana!
    -happybirth- appybirth-

Sa ai parte de tot ce iti doresti si in primul rand de o zi minunata astazi.
    -party- arty-
    A.

9. goddess

goddess New Member

Trophy Points:
    0
    -happybirth- appybirth- La multi ani si tot ce-ti doresti ptr tine si cei dragi! -happybirth- appybirth-

10. mihar

mihar New Member

Trophy Points:
    0
    La multi ani, multa sanatate si multe realizari. In rest, liniste si pace.
    La multi ani!!!!!!!!!!!! -party- arty-

11. vik

vik New Member

Trophy Points:
    0
    -santa- anta- la multi ani ,oana!multa sanatate, fericire si muuuuuuuuuuulti, foarte multi bani! -cadou- adou-

12. Oana

Oana New Member

Trophy Points:
    0
    Va multumesc foarte mult tuturor,ma bucur mult sa vad atatea urari ,va pup pe toti si vreau sa spun tuturor ca fara acest forum cu siguranta nu as fi rezolvat unele probleme asa de repede,poate nu as fi atat de fericita acum de ziua mea cand toate lucrurile sunt la locul lor dupa aproape un an de cand am venit.
    Sunt mandra sa fiu membra a forumului,mi-am facut foarte multi prieteni prin intermediul acestui site,stiu ca sunt un pic off-topic dar pot sa scriu ce vreau ca e ziua mea,nu? -fingernose- ingernose-
    Fara nici o gluma,multumesc mult in special lui Claudiu (Parteneru) si Negrutxei care au avut foaaaarte multa rabdare cu mine si m-au ajutat de cate ori am avut nelamuriri sau probleme.Mai exista si romani fericiti !!!
    Sper sa fiu de ajutor si eu mai departe pe forum membrilor si sa ne vdm cu bine si la anul,si la anul.
    Va pup. -kiss- iss-

13. sorana27

sorana27 New Member

Trophy Points:
    0
    In sfarsit ! Am ajuns si eu sa-ti scriu: LA MULTI ANI!!!!!!! Sa fii fericita, iubita si sa ai parte de multa sanatate...stiu ce-o sa gandesti, dar sa stii ca sanatatea-i mai buna decat toatete ajuta sa le rezolvi pe toate celalalte! Te pup si abea astept sa ne vedem -kiss- iss-

14. Oana

Oana New Member

Trophy Points:
    0
    ooooo,in sfarsit draga mea !!! Te pup !!Ms de urari!!

Share This Page