6.6 C
London
Sunday, December 08, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Intalnire ROMANi ONLiNE 10

Discussion in 'EVENIMENTE' started by admin, Feb 1, 2011.

1. ady_deea

ady_deea New Member

Trophy Points:
    0
    Pffff...ce rau imi pare ca nu putem ajunge si noi :((. Maine (duminica) venim in Londra, daca vedeam topicul mai devreme schimbam data pt astazi. Speram sa ne vedem la urmatoarea intalnire, o sa urmarim mai des forumul. Have fun !

2. negrutxa

negrutxa New Member

Trophy Points:
    0
    Adynutza daca nu ma insel ai fost castigatorea unui iPod al unui concurs de acum...3-4 ani si ne-am intalnit in Kensignton sa iti oferim premiul? :)

Deci cu siguranta ne vei cunoaste pe noi!

Eu pe cine o sa prind ca e singur si nu socialiaza, o sa il introduc grupului cel mai galagios!

3. negrutxa

negrutxa New Member

Trophy Points:
    0
    113 confirmari de pe website si facebook!

O sa ii rog pe parintii cu copii mai mici sa aiba grija la siguranta lor in cladire, in special la scar. Vom fi la etajul unu!

Ne vedem in cateva ore!

4. Seadust

Seadust New Member

Trophy Points:
    0
    Hello, venim si noi
    Zelenyak Zoltan & Zelenyak Ladislau
    :)

5. mihai_uk

mihai_uk New Member

Trophy Points:
    0
    Sper ca am nimerit bine pagina pentru inscrieri...stiu ca e cam tarziu dar vin si eu : Mihai Gherghinoiu & Ursula Flores-Perez. Sper sa am timp ca vin ''tucma'' din Leicester:)

6. Jacques

Jacques New Member

Trophy Points:
    0
    La fel ca Mihai inaintea mea, as vrea si eu sa ma inscriu (o persoana). Asta daca lista cu inscrieri mai este inca deschisa :)

7. AndreeaSt

AndreeaSt New Member

Trophy Points:
    0
    Salutare!

O sa ma alatur si eu, Andreea Stefan si un prieten, Radu Jlobnitchi.

Ne vedem acolo! :)

8. ELLAWS

ELLAWS New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc Negrutxa, sper sa imi ajute Dumnezeu sa ajung la intalnirea urmatoare...

Multumesc Albea, ramane (cu mare placere si din partea mea) tot pentru next time... -asa-asa-

Iar cei care intrati "in prelungiri"...la pub, ca sa aveti pofta si sa va tihneasca...tre sa inchinati un paharel si pentru cei de-acasa... -da-da-

9. albea

albea Active Member

Trophy Points:
    38
    Occupation:
    Taxi driver
    A trecut, parca, foarte repede. A fost super. Asemenea atmosfera calda, de mult timp nu am intalnit. Ne-am simtit extraordinar, si eu, si d-na Albea. Abia asteptam viitoarea intalnire. Romanii au fost, sunt si vor fi intotdeauna extraordinari. Mutu, Oshlobanul, ValiB, Rebecca_UK (mult mai draguta in realitate decat pe forum, nu stiti ce pierdeti baietii care n-ati venit), Topi, Valentin (constantean de-al meu) si toti ceilalti, imi pare rau ca nu am putut sta de vorba cu fiecare asa cum mi-as fi dorit. Lasa, ca vom recupera.

Nu in ultimul rand, doresc sa evidentiez organizarea de exceptie de care s-a bucurat micul nostru eveniment, care a fost cu mult peste asteptarile mele. Multumesc organizatorilor, multumesc ROMANi ONLiNE, multumesc domnului si doamnei Cherciu pentru privilegiul pe care ni la-ti acordat!

10. negrutxa

negrutxa New Member

Trophy Points:
    0
    Multumim Albea pentru apreciezi, placerea a fost de partea noastra! Ne-am incalzit reciproc, cu o maslina, cu un pahar cu vin, cu un cornulet!

Am fost peste 120 de persoane prezente, cea mai reusita intalnire ROMANi ONLiNE de pana acum! De fapt, dupa fiecare intalnire am plecat cu feedback-ul asta...pana la urmatoarea! Mergand pe principiul cate-un-n pic pic pic .... marim cercul comunitatii si sper sa ne revedem in cateva luni, ideal ar fi undeva in aer liber, poate aranjam cu vremea cumva!

Imi pare rau ca nu am reusit sa stau mai mult sa socializez, ochii mei erau in permanenta dupa Negrutxa 2!

Multumim membrilor ce au facut eforturi mari sa fie aproape de noi azi, Andreiutzu a venit din north Wales!

Sper ca toti am ajunsi acasa mai bogati cu cel putin un prieten si mai motivati sa dezvoltam comunitatea!

P.S. 1. Breaking news: CHIAR A AJUNS VALI IN UK! Silverfern, tu pe cand?
    P.S. 2. Domnul Albea va rog sa va ganditi serios la ultima noastra discutie! -ras4-

11. mihai_uk

mihai_uk New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc pentru ziua de azi si sper ca data viitoare sa am ocazia sa schimb impresii cu mai multi din participanti.Pana una alta va urez un sfarsit de saptamana cat mai placut si o primavara care sa inspire la cat mai multe intalniri de genul asta :).Mult succes tuturor! xxx

12. valentin

valentin New Member

Trophy Points:
    0
    As vrea sa multumesc si eu organizatorilor pentru ca ne-au dat ocazia sa ne intalnim si sa ne cunoastem. Nota 10 cu felicitari pentru 'punerea in scena'.

Ma bucur mult pentru ca am reusit, in sfarsit, sa 'interactionez' si altfel cu cei pe care ii stiam inainte numai dupa un pseudonim de pe forum.

PS. Sarmalele si fursecurile au fost dementiale!!!

13. stephanie28

stephanie28 New Member

Trophy Points:
    0
    Felicitari pentru organizare! A fost o seara foarte frumoasa, mi-ar placea asa ceva in fiecare luna :) cel putin. Mi-a facut placere sa va cunosc!

Salutare tutoror romanilor care au fost la intalnire! X

14. albea

albea Active Member

Trophy Points:
    38
    Occupation:
    Taxi driver
    -bravo- -bravo- -bravo- -bravo- -bravo- -bravo-
    Daaaa!! Si trebuie adaugat si vinul romanesc (sic). A fost incomparabil mai bun decat Chardonay-ul de la pub. Cred ca organizatorii au vreun blat pe la crama.

15. administrator

administrator Administrator Staff Member

Trophy Points:
    38
    Fotografii de la eveniment:

16. Oshlobanul

Oshlobanul New Member

Trophy Points:
    0
    O seara minunata! Thanks a lot!
    -bravo-

Salutari noilor prieteni, m-am simtit excelent, sper sa ne mai vedem cit de curind, nu conteaza contextul... Multa bafta tuturor!
    -felicitari-

17. mickyroman

mickyroman New Member

Trophy Points:
    0
    Si noi ne-am fi dorit foarte mult sa fim prezenti dar nu eram in UK -plans2- , vom veni in mai asa ca daca se va organiza o a doua intalnire pe anul acesta in vara, vom fi prezenti.
    Rezervam loc in primul rand inca de pe acum -da-da- -ras2-

Multa sanatate organizatorilor!

18. Deanna

Deanna New Member

Trophy Points:
    0
    am recunoscut foarte putina lumea din poze, please puneti si numele si eventual si mai multe poze :)

19. marlene_s

marlene_s New Member

Trophy Points:
    0
    Buna tuturor, subscriu si eu, a fost foarte bine organizat si ne-am simtit foarte bine.
    Pacat ca nu am avut f mult timp la dispozitie sa stam de vorba intrucat cladirea nu era "child friendly" si a trebuit sa fug in permanenta dupa ai mei pitici!-dans-

Mi-a facut placere sa cunosc lume noua si sper sa ne mai vedem si in alte imprejurari!

20. stephanie28

stephanie28 New Member

Trophy Points:
    0
    Sigur nu era de jucarie aparatul -ras4- . Superbe poze!-bravo-

Share This Page