14.4 C
London
Wednesday, June 03, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Inginer constructor

Discussion in 'BINE ATI VENIT!' started by Bubu mihu, Mar 15, 2015.

1. Bubu mihu

Bubu mihu New Member

Trophy Points:
    0
    Buna ziua!
    MA bucur ca am găsit acest forum!
    Numele meu este Cristi, am 40 de ani si sunt inginer constructor cu o experiența de 15 ani in Constructii civile si industriale experiența obținută in RO.
    doresc sa vin la Londra si sa lucrez in acest domeniu, Menționez ca familia mea va rămâne pentru moment in RO.
    Am obținut un răspuns de la NARIC : British Bachelor( honoris) degere standard, este ok? Știe cineva mai multe in acest sens?
    Am aplicatpentru CSCS /SMSTS card.
    Sunt interesat dacă am șanse la un job ca inginer constructor, care ar putea fi salariul pe care m-a pot baza la început,de câți bani am nevoie pe săptămana sa trăiesc la Londra............ Precum si alte informații utile .
    Doresc ca in 2 saptamâni sa zbor spre Londra si as fi recunoscător dacă m-ați sprijini cu minim de informații!
    Mulțumesc!

2. adrian.d

adrian.d New Member

Trophy Points:
    1
    Minim 200 lire pe saptamana - masa,cazare,transport. Neaparat echivalare diplome. Referinte de la fostii angajatori si dovada experientiei in munca. Engleza este neaparat necesara , In cazul dumneavoastra fiind vorba despre o pozitie de responsabilitate si inalta calificare.

Share This Page