6.8 C
London
Friday, November 22, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

IMAGINI SOCANTE DE LA DEMONSTRATII LONDRA: REPORTER OTV AGRESAT (Articol in

Discussion in 'EVENIMENTE' started by SORINreporter, Jan 20, 2012.

1. SORINreporter

SORINreporter New Member

Trophy Points:
    0
    TRADARE

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/H8MXam3Vj_U" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

http://www.youtube.com/watch?v=H8MXam3Vj_U[video]http://youtu.be/H8MXam3Vj_U[/video]

TRADARE.....

2. Anonymous

Anonymous Guest

Re: TRADARE

tu esti defect rau de tot vad

Dati un sms la numarul 666 daca-l considerati sanatos la cap pe SORINreporter si puteti castiga un bilet de tratament la azilul de nebuni OTV

3. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:

Păi, d-na XXXXXX, că acum m-am lămurit cine sunteţi, acum sunteţi în LA?Parcă organizaţi nu ş' ce meeting pe la Londra...

Îmi pare rău că am avut tendinţa să vă cred intenţiile___ ?nobile?

Vorbim de DD, care a făcut bani invitând toate non-valorile? şi toţi politicienii, dar toţi, şi cântându-le în strună? Oare acolo nu sunt bani? Or fi taxaţi/ impozitaţi?
    Aia nu e manipulare şi trădare?
    Da, eram în Ro, şi-mi venea să sparg TV-ul...
    Nu vă e ruşine?

Rămâneţi în sfera artistica, în umbra fiicei talentate, meritul dv. e 0 barat.

Aşa program, aşa reporteri, producători TV, auzi!!!!
    Disgusting and utterly sick! -thumbsdown-

4. george1976

george1976 New Member

Trophy Points:
    0

Cata marlanie la zerotv,eu n-am vazut nici un cub otv,nici persoana respectiva. Am ajuns pe la 4 si un pic acolo deci e clar: persoana a venit,l-a stresat pe admin,a obtinut subiectul mult dorit si a plecat.Postarile astea nu mai sunt amuzante deloc.

5. danielpix

danielpix New Member

Trophy Points:
    0
    Ce e dom-le cu titlul asta ? Imagini socante... Socanti sunteti voi, tu si cu doamna aia cu interviurile ei, sau una si aceeasi persoana. Schimbativa bai carierele, faceti bai ceva folositor tarii daca vreti. Ce cautati voi acolo? Hai? Ce zero mai ce televiziune? Ala e interviu? Romanul are destule probleme... nu trebuie sa faceti voi si mai multe. Rusine zero tv -thumbsdown- -thumbsdown-

6. SORINreporter

SORINreporter New Member

Trophy Points:
    0
    ADRIAN CHERCIU SE DECLARA DUMNEZEU: Cherciu=Base=GRANDOMANIE

S-a lamurit si Antena de dumneata tovarase Cherciu?!......caci ati fost expus.....planul a esuat...si Antena ...nu-i place expunerea!./... -lolozaurmic [video]http://youtu.be/egb-THxZoUo[/video]

7. Dan

Dan Administrator Staff Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Re: ADRIAN CHERCIU SE DECLARA DUMNEZEU: Cherciu=Base=GRANDOMANIE

SORIN intelege glume! Incredibil, socant!

Sorin, este ultimul avertisment. Daca vei continua sa deschizi topicuri vei fi banat. Limiteaza-te la ACEST topic.
    Radem, glumim, dar nu parasim incinta. Ce naiba, te faci de ras peste tot asa?

8. administrator

administrator Administrator Staff Member

Trophy Points:
    38
    SENZATIONAL!

ELODIA A PARTICIPAT LA PROTESTUL DE LA LONDRA! VOM REVENI CU FILMAREA CU CAMERA ASCUNSA!

9. Dan

Trophy Points:
    38
    Home Page:

Vali, pe rand
    - STIU ca nu o duce capul, dar imi place sa dau ultimatumuri si sa nu ma tin de ele :))))
    - Da, trebuie sa se mai faca de ras. Free entertainment, unde mai gasesti? Vine SOPA si nici pe youtube nu o sa mai vedem chestii amuzante
    - Cucoana aia si-a cumparat un titlu de la coltul strazii. Daca vrei sa fii Sir Vali trebuie doar sa fii dispus sa cheltui o suma oarecare, nu tre sa ai sange albastru

PS: exista legi impotriva celor care fac ce face madam, dar evident ca ea nu citeste aici, deci nu stie ce o asteapta.

10. Super trooper

Super trooper New Member

Trophy Points:
    0

Am si io 2 intrebari referitoare la interventia la 0(zero)TV a madamei, prima, a fost mancare si eu am ratat momentul? really? oh no -lolozaurmic

a doua, tanati asta si cu una 32 sau 23 sau cum era is una si aceesi persoana nu? ca eu asa am inteles, ca admin i-a furat protestul si respetiva era un pic disperata p'acilea.

A, si am si o concluzie, te doare paru' frate cand ii auzi pe unii ce debiteaza -ras4-

11. Dan

Trophy Points:
    38
    Home Page:

Nu, nu este una si aceeasi persoana.
    Din cate am inteles, una32 nu este asa familiarizata cu internetul/forumul, spre deosebire de madam fornescu asa, care le are si cu youtube si cu editarea video (filmatul televizorului cu camera)

12. dromaderu

dromaderu Active Member

Trophy Points:
    38
    Am decis sa pierd si eu 10 minute si sa ascult toata panarama, dar,

intempensiv,

dreaq,

la minutul 3 si ceva deja fac spume... -nervos- -nervos-

Ce ineptii,
    cata lipsa de limbaj macar...

Ca "am pierdut din mana" , organizarea adica a mitingului,
    de catre mamaia respectiva...-superintere

poate ai pierdut din mana alte chestii stimata doamna!

Ce mancare, bati campii ,ca a adus Adrian Cherciu acolo???

Nu mai ai mult si ai sa spui ca chinezii de aveau magazin pe colt acolo erau de fapt cumetrii lui Ponta/Crin!

Da' chiar puteti dormi dreaq linistiti noaptea stiind ca traiti din acest gen de dejectii?

13. administrator

Trophy Points:
    38
  14. alyyn2045

alyyn2045 Member

Trophy Points:
    16
    Jos Basescu poate suna bine, dar nu mai bine suna jos guvernul parlamentul si toata conducerea care a participat ..prin voturi la care au dus in situatia in care ne aflam?

Si poate o pancarda acolo cu,,confiscarea averilor celor vinovati?

Credeti ca daca pleaca Base, si ramane acelasi pardid, sau vine alt partid majoritar cu oameni emigrati de la pdl si altele..nu o s afie acelasi lucru?

Deci ce ziceti de cele de mai sus?

Pe base il vrem jos...dar pe oamenii lui din partid...cu ei ce facem? vor emigra in part majoritar care va fi.....cu aceiasi oameni corupti...

15. alyyn2045

alyyn2045 Member

Trophy Points:
    16
    Scuzati ma e adevarata treaba cu : jos USL: , AM VAZUT IN VIDEOCLIP cum ca cineva a fost bruscat/a cand a strigat asa ceva? De ce? ce are daca strigi jos usl? Tare as fi vrut sa vin sa strig asta si sa sifonez pe cineva care mi ar fi interzis asa ceva....

16. Dan

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    alyyn, problema nu era ca ea a strigat asa. Problema e ca ea a venit in calitate de REPORTER, nu de demonstrant. Si presa aia independenta si care arata adevarul nu face agitatie prin multime si nu striga singura ceva in timpul unui interviu live la alta televiziune.

Ar fi trebuit sa mergi acolo, pentru ca daca nu ai mers e evident ca gasesti muuulte probleme. Sunt multe lucrri care NU s-au strigat, multe pancarte care NU au fost scrise.

Si daca ne spui si noua minutul si secunda din videoclip cand o persoana afost BRUSCATA cand striga jos USL iti vom fi recunoscatori.

17. alyyn2045

alyyn2045 Member

Trophy Points:
    16
    Multumesc pentru raspuns, as fi venit dar am lucrat full , nu am avut cum sa fac schimb de tura simi pare tare rau, dar da ...deaia am si intrebat ..inseamna ca se minte la greunceanu... in momente din acestea intradevar,... pt audienta si manipulare...ce nu se zice :(

-da-da-

18. administrator

Trophy Points:
    38
  19. ionutn

ionutn New Member

Trophy Points:
    0
    Buna seara tuturor care ati participat dar si celor care nu dar sunteti in asentimentul lor.Chiar daca numele televiziunii spune de la sine despre ce e vorba si anume 0(zero)TV,nu a fost nici frumos,nici elegant si nici corect ceea ce ai facut(si ma refer la organizator).Este doar parerea mea,tinand cont ca era vorba de un manifest apolitic.Daca vrei sa-ti faci imagine,ai reusit si poti continua ca vei reusi..dar nu cred ca vei castiga.Esti tanar si chiar nu e nevoie sa minti,asa cum deja sunt destui care mint in fiecare zi.

20. Dan

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    ionutn - cand afirmi ca cineva minte, trebuie sa ai si dovezi, sau sa spui la ce te referi.
    Nu stiu cine ti-a spus ca Admin ar vrea sa isi faca imagine.
    Ne lamuresti?

Share This Page