18.8 C
London
Wednesday, July 08, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

I need friends!!

Discussion in 'IN ZONA TA' started by alexandra.sazon, Nov 30, 2011.

1. alexandra.sazon

alexandra.sazon New Member

Trophy Points:
    0
    Hey, sunt aici de vreo 3 luni, am facut pauza cu sarbatorile si acum sunt din nou in Bexley. Nu esti foarte departe de mine. Mi-ar face placere sa ne vedem intr-o zi. Ia zi, ai vrea? :) Precis vrei sa conversezi cu cineva in romana, right? :) Astept raspunsul tau

2. mgeorge

mgeorge New Member

Trophy Points:
    0
    cine anume nu e departe ? eu sunt in nordul londrei ,zona burnt oak ...oricum daca vrei sa iesi intr un weekend eu sunt dispus ,avand in vedere ca mi le petrec prin zonele centrale

3. dorin.dodo

dorin.dodo New Member

Trophy Points:
    0
    romanasilor momentan locuiesc in edgware.si daca e cineva de prin zona mi-ar face placere sa discutam k ma plicti rau. ms

4. mgeorge

mgeorge New Member

Trophy Points:
    0

eu locuiesc in burnt oak ,o aruncatura de bat ...hai sa discutam

5. laly87

laly87 New Member

Trophy Points:
    0
    hey hey, multumesccc tuturor pt raspuns.. eu cel mai des stau pe facebook asa ca daca vreti dati-mi add http://www.facebook.com/alina.leonte ..O seara frumoasa tuturor si un an cat mai bun!

6. dorin.dodo

dorin.dodo New Member

Trophy Points:
    0
    da un accept la dodo_diliu si poate vb...app mam mutat in colindale

7. nica_florin

nica_florin New Member

Trophy Points:
    0
    Am si eu o rugaminte la cei care locuiesc in Edgware, am locuit si eu in edgware 5 ani si vreau sa vin in anglia, locuiam cu o familie de romani, foarte prietenosi, daca poate cineva sa se duca sa verifice daca mai stau acolo, vreau sa vin sa stau putin la ei pana imi gasesc ceva de lucru!

8. mgeorge

mgeorge New Member

Trophy Points:
    0

da mi adresa ,niste persoane de contact si cum te cheama pe tine si ma duc eu intr o zi daca am timp

9. raisa148

raisa148 New Member

Trophy Points:
    0
    Sal. Este cineva de pe langa Stamford sau Peterborough? Stau prin zona asta si nici la cafea nu am cu cine iesi. Trebuie sa conduc 40 de minute ca sa dau de un roman.

10. nica_florin

nica_florin New Member

Trophy Points:
    0
    Adresa este 222b station road, edgware, ha8 7au, persoana pe care o caut este Ion Manguci, un tip mai gras, are in jur de 45 de ani, ma numesc Titiriga Florin, ii zici ca am stat acolo acu 7 ani, daca poti sa imi iei numarul lui de telefon.

De la statia de metro cobori in jos, nu te duci in sus inspre burnt oak, cobori in jos si prima strada la dreapta (ai grija ca pe la jumatea drumului se face un gang mic, nu este pe acolo) cand ajungi jos faci prima la dreapta, mergi vreo 10 m si iarasi faci dreapta, acu mi-am amintit, pe partea din fata este un magazin cu biciclete, iar adresa este exact pe unde are magazinul usa de iesire prin spate, se fac niste scari in sus(sta la etajul 2).

http://img62.imageshack.us/img62/4518/60911168.png

Multumesc mult, raman dator daca vin in uk!

11. mgeorge

mgeorge New Member

Trophy Points:
    0
    hai ca am sa vad intr o zi, am sa incerc sa ma duc ,deci ma duc la ha8 7au ,adresa o gasesc cu telefonul cu maps nu e asta problema ... doar ca acu 7 ani ? slabe sanse sa mai stea acolo daca erau in chirie ... o solutie daca ai adresa completa ar fi sa trimiti o scrisoare ..oricum,am sa incerc sa ma duc zilele astea ...iti dau reply cu raspuns

12. nica_florin

nica_florin New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc foarte mult, stiu ca sunt slabe sansele dar nu cred ca a plecat, stiu ca zicea atunci ca o sa vina si fiul lui care pe vremea aia era mai mic, inca odata iti multumesc, raman dator cu o bere.

13. mgeorge

mgeorge New Member

Trophy Points:
    0
    am fost azi dimineata pe acolo insa nu am gasit apartamentul ,magazinul cu bicilete nu cred ca mai e acolo ... ar ajuta daca mi ai da numarul apartamentului ,am fost pe acolo prin spate unde sunt scarile alea care duc sus la apartamente insa doar cu codul ala nu pot sti care e apartamentul exact ... si sa le iau pe toate la rand nu m am incumetat ... daca stii exact adresa cu nr de flat ma mai pot duce odata maine pt ca am treaba pe acolo,si daca nu e nimeni acasa pt ca e dimineata si sunt la servici le pot lasa un bilet in usa ...sau poti incerca sa le trimiti o scrisoare ,dar si pt aia cred ca iti trebuie flat number

14. nica_florin

nica_florin New Member

Trophy Points:
    0
  15. mgeorge

mgeorge New Member

Trophy Points:
    0
    hai ca am sa vad maine , caci ma duc prin zona

16. mgeorge

mgeorge New Member

Trophy Points:
    0
    am fost azi la adresa aia ... ion manguci nu mai sta de mult acolo, mi a zis persoana respectiva ...era tot un roman ,dar parea ca ar sti cine e sau asa mi a dat mie impresia ... i am zis si de tine dar nu stia cine esti ... cam asta a fost ... ai putea sa trimiti o scrisoare acolo daca vrei sa comunici tu direct cu acea persoana

17. nica_florin

nica_florin New Member

Trophy Points:
    0
    Iti multumesc mult.

18. Khristyle

Khristyle New Member

Trophy Points:
    0
    Salut, e careva din Amble sau prin apropiere? Sunt aupair si sunt aici de 6 luni jumate si nu am reusit sa dau de nici un roman prin zona, deja cred ca o iau razna.....sunt absolut singura.daca e careva prin zona ma puteti gasi pe yahoo aphrodite_desire@yahoo.com sau pe facebook kristiana alexandra cîrlig.....just drop a line and maybe we can have a coffee sometime :)

19. paraipancrs

paraipancrs New Member

Trophy Points:
    0
    Salut eu sunt din Derby daca vreiti sa tinem legatura sa ne intalnim adresa mea este lordparaipan@yahoo.com

20. jean

jean New Member

Trophy Points:
    0
    salut si eu stau in hawyards heath cu sotia , dak vrei sa mai discutam pe net k stiu cum este sa sati intr-o tara straina , dak ai o adresa de messenger , ciao si bafta multa

Share This Page