10.6 C
London
Friday, September 20, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Hai sa ne cunoastem! #2

Discussion in 'BINE ATI VENIT!' started by motanik, Jan 30, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Facem cu totii ce putem si am invatat pe acasa.:p
    Welcome!

2. Anonymous

Anonymous Guest

oi,eu is cetitor,pai cum naiba,eu stiam ca is ctitor,numai ii respect,geabargiou(nu stiu cum se scrie,scuzele de rigole)

3. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Nu ne prea intelegem.:(
    AVERTISMENT
    Este interzisa polemizarea cu moderatorii pe baza deciziilor administrative luate de acestia sau transformarea acestor decizii in subiecte de discutie pe FORUM. Daca un membru considera ca moderatorul a interpretat eronat regulile forumului, poate contacta pe e-mail sau mesaj privat Administratorul FORUM-ului.

Multumesc pt. intelegere (valabil atat pt. mesajul de pe chat, cat si cel de aici). Urmatorul mesaj de acelasi tip va fi sanctionat, mergandu-se pana la restrictionare acces.

Rebecca_UK-moderator

http://www.romani-online.co.uk/forum/reguli-forum.html

4. Anonymous

Anonymous Guest

alo,aici e puscarie ori ii balamuc,de she stergi cucoana ce am postat azi dimineata,doare adevarul??

am tot auzit vb si vb despre acest forum si sit,insa se pare ca ii adevarat ce zice lumea,aici chiar ii comunism,ce rau imi pare ca nu am pastrat acel film cu ceausescu inlocuit de imparatul adrian al asa zise comunitati fictive din ukei,ca si asta face comunitate dupa bunul plac ca si madama aia de compozitoare care se lauda pe la un post tv din ro,atunci nu stiam cine ie,de anul trecut am aflat dupe ce am amerizat in tinutul mlastinos si ploios,unul mai breaz decat altul,coate cgoale cu titlul de patron,dar si aghiotanti astia sunt mari ,mai ales duduia care duduie din postura de moderator care nu stie sa modereze ci doar sa instigheze,asa cum facea pe alte meleaguri virtual mioritice,macar acolo era libertate pana sa vina rebelyssa sau cum si-o mai zice,dar she sa-i fashi taica,nai cu shine,niste ...
    am iesit din aceasta panarama,prefer sa fiu offline decat online banat,deletat,cenzurat,injurat si mai ales virusat,sper ca nu aveti si vreun flu virtual,unul mexican,ca asta imi mai trebuie
    ma duc sa vomit sa iasa tot amarul asta de site
    bleaaaahhhhh

Este destul de "tipator" mesajul tau si fara sa-l scrii cu rosu. Este ultimul avertisment !

Mesaj editat de taranu - moderator

5. taranu

taranu New Member

Trophy Points:
    0
    unoarecare, ti-ai facut cont pe acest site, ca sa ne explici ca suntem comunisti ?

Am inteles ca inca porti scutece si nu reusesti sa uzi canapeaua desi ti-ai dorit acest lucru, mai inteleg si ca ai ceva de impartit cu unul dintre moderatori ... daca ai de gand sa continui in acest fel, fa-ti un serviciu si gaseste-ti altceva mai bun si mai placut de facut.
    Multumesc pentru intelegere.

6. Anonymous

Anonymous Guest

domnul taranu,

tot respectul ptr matale,mare domn,mare caracter,asta am vrut sa vad daca mai sunt si cu adevarat moderatori si se pare ca mai sunt,unul:laugh:

comunisti sunt,cu cateva exceptii,scutece nu mai am caci deja fac in canapea,iar de moderatori am ceva caci mi-a sters ce am publicat,nu asa cum tu ai dat dovata de mult bun simt,respectele mele,acum s-a vazut ca barbatul este superior duduiei.

numai bine domn taranu si scuzele de rigoare;)

7. motanik

motanik New Member

Trophy Points:
    0
    Unoarecare,
    Nu esti primul si probabil nici ultimul care ne acuza de comunism. Deh, daca democratia pt unii dintre voi inseamna sa veniti cu bocancii plini de noroi intr-o casa curata, atunci poate ar trebui sa cauti in alta parte, sunt destule locuri virtuale care sa iti ofere exact ce ai nevoie. Caci pe aici noi chiar tinem la curatenie.

Inca o incalcare a regulamentului te va scoate din acest peisaj comunist, cum il numesti. Sper sa intelegi ca avem pretentia unor discutii ce depasesc nivelul udarii canapelei.
    Multumesc pt intelegere.

Administrator

p.s. Mesajele fara legatura cu subiectul vor fi sterse. Pt mai multe detalii vezi regulamentul.

8. anouka

anouka Active Member

Trophy Points:
    36
    multam, Rebe...si sper sa stau cat mai mult fara sa deranjez pe nimeni,imi doresc prieteni cat mai multi.Cand o veni bebe nu o sa mai avem noi timp de povesti asa...

9. PetronelaVeverita

PetronelaVeverita New Member

Trophy Points:
    0
    Salutare la toata lumea !

Incep prin a va spune un calduros bine v-am gasit ! Este un forum formidabil, in care am gsit multe informatii de care aveam nevoie ! Felicitari tuturor !

Si acum cateva detalii despre mine, o mica descriere asa in linii mari. Ma numesc Munteanu Petronela, sunt studenta in an terminal la Univ. Ioan Cuza din Iasi, in varsta de 23 de ani.

Acum 3 ani de zile am fost ca si au pair in Anglia, cu o viza de au pair, si am stat 2 ani de zile. Acum as dori sa ma reintorc in UK.

Cam atat despre mine, cel putin momentan. Sper sa nu deranjez prea mult cu prezenta mea pe acest forum, deoarece imi doresc cat mai multi prieteni !

O zi cat mai buna !

10. negrutxa

negrutxa New Member

Trophy Points:
    0
    Bine ai venit Veverito :)

Te asteptam pe forum cu intrebari daca este cazul, cu raspunsuri pentru alti membri daca ii poti ajuta si chiar sa ne impartasesti planurile de viitor daca doresti ! Ba chiar iti poti face si ceva prieteni !

;)

11. PetronelaVeverita

PetronelaVeverita New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc foarte frumos pentru primire Negrutxa :blush:

Deja am o mica nelamurire. Adica o mare nelamurire pe care am postat-o pe forum si sper ca cineva sa se mai fi confruntat cu aceasta situatie ca sa imi poata da si mie un sfat.

Cat despre ajutorul meu fata de ceilalti utilizatori, o voi face neindoit daca voi putea fi de folos cuiva.

Multumesc inca odata :kiss:

12. Anonymous

Anonymous Guest

motanik a scris:
    motanik,
    se pare ca tu vrei sa ma manci,pun pariu ca nici nu sti ce inseamna acel comunism de care vb,avand in vedere varsta pe care o vrei,deci nu vb despre bocanci,citeste si vezi adevarul,jegurile cu care cu care va mandriti,asta arata ce sunte-ti dar oare merita sa-mi mai pierd vremea cu voi,in nici un caz.

cat despre udatul canapelei,era o joaca,un citat dintr-o veche reclama romaneasca,habar nu aveti sa intelegeti,tot respectul ptr taranu,probabil singurul dintre "sefi" pe care il duce un pic mintea,restul Dumnezeu cu mila.

democratia trebuie lasata in libertate,indiferent daca esti la subiect or nu,daca stergi sau banezi pe cineva deja arata ca bagati pumnul in gura,este un forum al unei comunitati??daca da,atunci trebuie sa fie liber,nu este un forum tehnic unde sa se discute la subiect,dar cum voi sunteti niste pute mici nu aveti cum sa stiti nici despre tehnica,nici despre democratie,nici despre comunism si nici despre bunul simt fata de colegii de suferinta aka forumisti,doar pentru ca aveti sforile si butoanele,dar gata ii deajuns,v-am lasat dragi tovarasi utc-isti si nu uitati,mergeti mai departe,poate veti ajunge sa va luati acel carnet rosu,il meritati

13. parteneru

parteneru New Member

Trophy Points:
    0
    "Unoarecare", iti multumim pentru prezenta pe acest forum si iti uram mult succes in continuare!

Dupa cum bine stii, pe acest forum "comunist" nu acceptam jigniri de nici un fel, fie ele intre useri sau intre useri si moderatori.

Adios!:woohoo:

14. adebisi

adebisi New Member

Trophy Points:
    0
    parteneru a scris:
    Va luat ceva vreme, nu gluma!

15. motanik

motanik New Member

Trophy Points:
    0
    Deoarece subiectul a depasit 20 de pagini am sa-l inchid si va invit la un nou capitol unde sa facem cunostinta.

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page