12.7 C
London
Wednesday, October 23, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Este cineva dornic sa protesteze impreuna cu mine?

Discussion in 'EVENIMENTE' started by tombyshef, Oct 17, 2013.

1. tombyshef

tombyshef New Member

Trophy Points:
    0
    Oamenii din Romania duc timpuri grele.Cei din Jud Vaslui,Pungesti au fost asaltati de catre jandarmi in timp ce protestau pasnic pe marginea drumului.Ponta ne vinde tara,noi nu putem face nimic.Doar prin solidaritate avem sansa sa atragem atentia Uniunii Europene,asupra genocidului care se intampla azi in Romania.Romanii stau de 5 zile in frig si ploaie si nu cedeaza.BRAVO LOR.As dori sa imi arat indignarea impotriva Guvernului Romaniei si a presedintelui sau in Trafalgar Square.
    Nu stati indiferenti,familiile noastre inca mai sunt acolo si chiar daca nu aveti familie acolo.....nu e asa ca v-ati dorit de mult,ca o asemenea scanteie sa sara din focul care mocneste de 24 de ani?Am fost furati,alungati de nevoi....ce altceva mai vrea romanul ca sa puna mana pe furca si topor?
    Adresa mea de email este tombyshef@yahoo.com ,te rog sa ma contactezi si iti voi oferi numarul meu de telefon sa discutam cum putem sa ne UNIM sa ne poata vedea si EUROPA in ce hal suntem tratati de regimul DICTATORIAL PONTA=BASESCU.

Acest link va permite sa vizionati LIVE ce se intampla la Pungesti in acest moment.Mai pica conexiunea pt ca oamenii folosesc un laptop dar daca incercati mai des o sa puteti sa vedeti imagini de la fata locului

http://www.ustream.tv/channel/tv-pungesti

Iasi s-a alaturat,Salaj,Bucuresti si multi sunt pe drum spre Pungesti

Cinste lor cinste lor cinste Barladenilor....si multor altora pentru ceea ce fac.Imi aduc aminte ca sunt roman

Din nou

tombyshef@yahoo.com

Cine vrea sa dea dovada de patriotism e rugat sa intre in legatura cu mine

Cu stima,
    Marian

2. Anonymous

Anonymous Guest

Oh, My God!

Share This Page