16.9 C
London
Sunday, September 22, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Echipa ROMANi ONLiNE

Discussion in 'ROMANi ONLiNE' started by admin, Oct 22, 2010.

1. administrator

administrator Administrator Staff Member

Trophy Points:
    38
    Dragi mei,

Zilele aceastea au avut loc cateva schimbari in Echipa ROMANi ONLiNE.

Asadar, este onoarea si placerea mea sa va prezint noul Administratorul al Forumului ROMANi ONLiNE - Andrei Stanciu, cunoscut publicului larg drept "andreiutzu".

De asemenea, dupa muuuuuuuuuuulta, muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulta incrancenare am acceptat ca Andrada Breahna, cunoscuta ca "motanik", este mamica full time si in curand la dublu :) Timpul ei alocat forumului s-a diminuat considerabil, fapt pentru care doreste sa fie doar moderator, predand astfel toate atributiile de coordonare lui Andrei. In sufletul comunitatii noastre virtuale ea va ramane un pilon extrem de important si administrator onorific :)

Multumim Andrada pentru tot ce ai facut si faci pentru ROMANi ONLiNE, multumim pentru amprenta ta!

Multumim Andrei pentru ce ai facut pana acum si felicitari pentru promovare! :)

Acestea fiind spuse, va doresc un weekend superb si sedere placuta in familia noastra - ROMANi ONLiNE UK!

Va salut,
    Adrian Cherciu

Galateanu72 and dromaderu like this.
  2. andreiutzu

andreiutzu Member

Trophy Points:
    16
    Multumesc si eu, Adi!

De asemenea, imi face placere sa anunt ca Vali Bugeac (valib) face parte incepand de astazi din echipa de moderare.

Un weekend placut tuturor!

Andrei

dromaderu likes this.
  3. crimm

crimm New Member

Trophy Points:
    0
    Felicitari noului moderator, ValiB, cu siguranta va face tot ce ii va sta in putere ca forumul sa ramana curat si la aceeasi calitate, asa cum de altfel s-a straduit si fostul moderator, Rebecca, careia se cuvine sa-i multumim pentru timpul acordat acestui scop nobil si pe care o asteptam cu placere sa ne imparta ca si pana acum cunostiintele ei. Site-ul Romani Online este si va fi "the best" atat datorita echipei, cat si a membrilor, a atitudinii fiecaruia dintre noi.

4. albea

albea Active Member

Trophy Points:
    38
    Occupation:
    Taxi driver
    Subscriu si eu la felicitari, si, as adauga, ca si Rebecca trebuie tinuta aproape de forum. A fost, si cred ca va fi in continuare foarte utila cu informatiile ei.

5. negrutxa

negrutxa New Member

Trophy Points:
    0
    Hip hip hurray! Felicitari Andrei...waves....waves.... sa vezi ce de teme ai de facut de acum incolo! Ce Master, ce Phd....

ValiB bine ai venit 'la butoane', aoleu, acum mi-am adus aminte ca nu ai inca permisul de conducere!!! Sa conduci incet prin forum la butoane...

6. negrutxa

negrutxa New Member

Trophy Points:
    0
    ValiB, nu exista anumite standarde! Din aceasta cauza nu pot sa trec cu vederea anumite comentarii pe care le-a facut Rebecca la adresa lui Motanik! Fiecare contribuie cat poate, cand poate, nu are nimeni program de lucru! Suntem aici pentru ca vrem, pentru ca ne face placere, pentru ca vrem sa lasam o amprenta asupra comunitatii si nimeni nu are dreptul sa ne judece cat, cum contribuim! Daca admin nu o face si nu este inclus in 'job description' atunci nu vad de ce altcineva ar avea ceva de adaugat/comentat/criticat/jignit!

Si cu acestea fiind spuse, sa ne straduim sa organizam o intalnire pana la sf anului sau la inceputul anului viitor?

7. valentin

valentin New Member

Trophy Points:
    0
    negrutxa wrote:
    ...

Si cu acestea fiind spuse, sa ne straduim sa organizam o intalnire pana la sf anului sau la inceputul anului viitor?

Ye', ye', ye'!!!!!!

Galateanu72 likes this.
  8. andreiutzu

andreiutzu Member

Trophy Points:
    16
    Multumesc inca o data pentru felicitari!

Si multumesc si celor care au mentionat-o pe RebeccaUK. Contributia ei la forum a fost si ramane in continuare foarte apreciata. Si sper ca si pe mai departe ne vom putea baza pe experienta si cunostintele ei si in acelasi timp vom avea placerea sa ii impartim compania.

Sa nu uitam cu aceasta ocazie ca cea mai mare contributie la succesul Romani-Online o au membrii.

9. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Felicitari, Andrei, bun venit si felicitari ValiB, multumesc Crimm si celorlalti care m-au apreciat.

Nu ma retrag de tot, raman doar in umbra, ca deh, am si alte prioritati dar voi fi in continuare pe baricade pt. romanii online si offline din Uk.

Acum sunt obosita, dar ieri a avut loc rostudent si urmeaza sa sortez niste info si poze si sa prezint esentialul.

Mi-a facut placere sa ma reintalnesc cu 'admin' si 'radio'acolo.

Va pup pe toti si toate! O noapte frumoasa!

10. AndraMara

AndraMara New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc Rebeca pentru tot sprijinul si informatiile.
    Sa ai succese in tot ceea ce faci!

11. motanik

motanik New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc Adi pt cuvintele frumoase. Pe cat posibil, voi ramane aici si sper sa mai pot fi de ajutor si-n viitor.
    Facem cu totii parte aici dintr-o comunitate super, mai avem si valuri cateodata dar de cele mai multe ori e vreme buna, mare linistita, cer senin :) si pt asta trebuie sa multumim atat echipei de administrare (care de-a lungul timpului a numarat multi moderatori dedicati si sufletisti care dintr-un motiv sau altul nu mai pot fi astazi alaturi de noi - munca lor insa nu a fost si nu va fi niciodata neglijata) cat si membrilor. De fapt, cu totii, indiferent de ce ne scrie sub id, suntem parte a acestei minunate comunitati si ma bucur sa ca Adi ne-a pus la dispozitie acest spatiu unde sa ne regasim cu totii. Faraoane, sa ne traiesti!

Votez si eu pt intalnire la inceput de 2011, caci avem weekendurile aranjate deja pana in decembrie si apoi plecam in vacanta in Ro, iuhuuu!

12. albea

albea Active Member

Trophy Points:
    38
    Occupation:
    Taxi driver
    ValiB wrote:
    La inceputul anului viitor ... ca sa fiu si eu cat de cat aranjat. De-abia astept sa va cunosc personal la o ceasca de tuica fiarta (ma voi ocupa personal de procurarea licorii).
    Cred ca ma inscriu si eu de data asta (nu la tuica, bineinteles). Cred ca contactul real, peste cel virtual, poate imbunatati colaborarea dintre oameni. Pot sa vin si cu sotia?

13. negrutxa

negrutxa New Member

Trophy Points:
    0
    Da, Albea, bineinteles. De obicei ne aducem si odraslele ... indiferent de varsta lor :)

14. Deanna

Deanna New Member

Trophy Points:
    0
    si postati please si niste poze pe forum, de la intilnire, sa va vedem si noi astia de ajungem mai tirziu in UK?...

15. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    'Nu stiu unde ar fi mai potrivit sa fac o remarca speciala pentru ValiB, care tocmai a postat doua tutoriale proaspete si mai lucreaza si la altele, mai ales ca inca nu a venit in UK. Great effort, great job!
    Respect!

(oare ce-o sa ne faca dupa ce vine aici????!!! )'

Ma gandesc ca aici LA LOC DE CINSTE, ar fi mai potrivit.

Toata lauda si respectul cuvenit si din partea mea.
    ValiB,esti cu siguranta un om care reuseste oriunde. Bravo!

16. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    A, ar fi nedrept sa n-o amintim aici si pe moderator Anouka, care, desi nu apare ca autor de tutoriale a creat tutorialele medicale,cele de 'dupa nastere', obtinerea PIN pt. asistente si actele necesare de la Sectia Consulara .

De asemenea, sper sa se intoarca printre noi si moderatorulSilverfern,eternul combatant pt. drepturile romanilor ca si cetateni UE si cel mai informat dintre noi in ce priveste legislatia, asta fara sa fi fost in UK decat in scurte perioade de timp.

De asemenea, tin sa multumesc si utilizatorilor care contribuie enorm, precum Crimm, Virusss (sau anti-virus, mai degraba), Gipsy, Albea si multi altii care ajuta ca acest forum sa fnctioneze ca un 'loc la gura sobei', mai ales acum, ca vine iarna.

17. Oshlobanul

Oshlobanul New Member

Trophy Points:
    0
    Corect! Aici trebuia... Multumesc Rebecca!

18. crimm

crimm New Member

Trophy Points:
    0
    Placut surprinsa de cat a muncit ValiB pentru noile tutoriale, dar si in general, trebuie sa aiba o sotie foarte intelegatoare, pentru cat timp dedica acestui forum!
    Intr-adevar, dupa cum a subliniat si Rebecca, ValiB si Anouka merita felicitarile noastre, aprecierea noastra, pentru cat sunt de dedicati acestui forum si cauzei nobile de a sustine aceasta comunitate.
    Felicitari si Rebeccai, care, desi a renuntat la functia de moderator, ramane aceeasi "mama grijulie" pentru bunul mers al forumului.
    Sincer, m-as bucura ca vechi membrii ai forumului sa revina online, dar trebuie sa mentionam si contributia noilor veniti; cand forumul freamata de viata, parca e un impuls pentru restul sa fie mai activi.
    Iarna va fi lunga, sper ca vom fi cat mai multi adunati la gura sobei.

19. Mutu

Mutu New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc rebecca_uk...

Ma simt flatat. Sper sa pot tine pasul cu ceilalti. Am deja cateva noi topicuri pe "ciorna".

Multumesc deasemenea membrilor de "vaza" care isi dedica timpul liber pentru a aduce putin lumina in mintea celor care traiesc sau doresc sa se stabileasca in UK.

20. Gabriel35

Gabriel35 New Member

Trophy Points:
    0
    Salutari!....este cineva in Chobham?

Share This Page