15.5 C
London
Wednesday, June 26, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

dragi prieteni...e cineva din Liverpool?

Discussion in 'NORTH WEST' started by amatista, Apr 18, 2013.

1. amatista

amatista New Member

Trophy Points:
    0
    Dragi prieteni,
    numele meu este Anca si o sa stau cam 6 luni in Liverpool:D m-as bucura sa intru in contact cu romani care stau aici nu de alta dar sa mai schimbam o vorba romaneasca:D

astept vesti,

zi frumoasa!!

Anca

2. Cornel-29UK

Cornel-29UK New Member

Trophy Points:
    0
    Home Page:
    Buna si bine ai venit

Din pacate, forumul nu prea este frecventat de romani :)
    In Liverpool sunt romani destui, dar nu ii gasesti online. Eu unul stau la 15 min de Liverpool, dar il vizitez destul de des, asa ca daca doresti, poti lasa un PM si stabilim ceva .. Ah da, si am gasit un fast food, unde sunt doar romani (majoritatea fete)
    -dans-
    La reauzire !

3. mihaela.miha7202

mihaela.miha7202 New Member

Trophy Points:
    0
    Re: dragi prieteni...e cineva din Liverpo

buna Anca....eu sunt in Liverpool de un an jumate...daca iti face placere,add (the_smart91) messenger

4. teccanina

teccanina New Member

Trophy Points:
    0
    Si eu stau in Liverpool. Cunosc doar cativa romani si as vrea sa imi fac mai multi prieteni. Asta este si motivul pentru care am decis sa ma inregistrez pe forumurile pentru romani. id ym: mushroomtip23 Bafta! :)

5. Furtunaa

Furtunaa New Member

Trophy Points:
    0
    salut, pentru cine sta in Liverpool, as dori niste sfaturi :) . stau de 2 ani in Londra si as vrea sa ma mut in Liverpool. Am fost de cateva ori acolo , sunt microbista lol si am fost la meciuri :D . am terminat jobul in decembrie, apoi am fost in tara si am revenit , cu gandul sa incep altceva si daca tot s-au scos restrictiile va fi mai usor de gasit. am incercat sa aplic din londra pt joburi in liverpool, insa nu stiu daca cineva te ia in seama cand vad ca nu locuiesti acolo. voi ce ati face in locul meu, merita sa ma mut? multumesc frumos.

Share This Page