14.8 C
London
Monday, October 14, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Cum e viata in Warrington?

Discussion in 'IN ZONA TA' started by amaliaandrada, Apr 15, 2013.

1. amaliaandrada

amaliaandrada New Member

Trophy Points:
    0
    Salutari tuturor!
    Eu cu sotul meu locuim in Anglia(Portsmouth) de 2 ani si acum am gasit un job in Warrington. Nu stim insa nimic despre orasul asta, despre cum e viata aici. Cat e o chirie la un apartament aici? Daca stiti ceva despre munca de taxi driver in Warrington(pt ca sotul meu asta si-a gasit acolo). Orice informatie sincera e binevenita.

2. CT17MAR

CT17MAR New Member

Trophy Points:
    0
    -nuuu-
    NU VA MUTATI IN WARRINGTON, -nuuu- EU SI FAMILIA MEA AM STAT 8 ANI IN WARRINGTON UN ORAS MIZERABIL SI RAU FAMAT CU OAMENI RAI SI RASISTI, SI SA STATI DEPARTE DE ROMANI DIN WARRINGTON, NOI AM AVUT MULTE NEPLACERI DIN CAUZA CA, NE-AM IMPRIETENIT CU CINE NU TREBUIA, MARE MARE GRIJA, MAI BINE STATI IN PORTSMOUTH, SUNT MAI MULTE SANSE DE MUNCA, SI MAI ALES VREMEA ESTE MAI BUNA IN PORTHSMOUTH DECAT IN WRRINGTON,....... -nuuu- -nuuu- -nuuu-

3. amaliaandrada

amaliaandrada New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc mult pt sfat! Chiar aveam nevoie de o parere de la cineva care a locuit mai mult timp in Warrington. Cred ca problema cu oameni rai si rasisti exista din plin si aici. Nimeni nu te ajuta chiar daca pe fata afiseaza zambetul acela fals. Nu cred ca o sa mai plecam nicaieri...eventual acasa! Oricum nu ne place deloc aici, stiu ca si in tara e viata destul de grea dar prefer sa traiesc acasa decat aici intre rasistii acestia. Despre vreme nici nu mai vorbesc, ma deprima ingrozitor...ori ploua ori e vant ori e frig...ori toate odata! As vrea sa te intreb, daca nu sunt indiscreta, voi mai sunteti in Anglia sau v-ati intors in tara?
    Toate cele bune!
    Andrada

4. DM_McD

DM_McD New Member

Trophy Points:
    1
    Servus,

Referitor la oras mizerabil si rau famat de unde Dzeu ai scos asta??
    Prietenii iti faci dupa cum esti..... cred?!
    Eu loc de aprox 20 de ani in Warrington si nu m as muta nicaieri....

Ma gandesc oare cu ce caractere de romani ai/ati avut tangenta de esti atat suparat??

Regards,
    M

Share This Page