11.4 C
London
Monday, June 17, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Condiții de trai Manchester rog raspuns

Discussion in 'NORTH WEST' started by MonicaClo, Jul 28, 2015.

1. MonicaClo

MonicaClo Member

Trophy Points:
    8
    Buna ziua! Dupa îndelungi căutări si decizii ne am dori sa ne "bagăm" la o rata pe o casa.Am văzut ca in Manchester sunt super prețurile,dar habar n am cum e orașul. dc e de munca si altele ce ar trebui sa stiu,zone mai bune ale orașului,mai proaste etc.momentan stam tot in Londra cu chirie uriașa si cam ne temem de mutat din cauza locurilor de munca care aici se găsesc numai sa vrei.ideea e ca inevitabil treb sa ne mutam si cum banii nu s de ajuns pt casa in Londra trebuie sa ne reorientăm...va rog câteva informații :) mulțumesc

2. Mirela00

Mirela00 New Member

Trophy Points:
    0
    Occupation:
    RGN
    Buna Monica.Noi traim in Manchester de ceva vreme si pot spune ca viata este frumoasa aici,si in comparatie cu Londra, este ieftina.
    Noi stam in afara Manchesterului,ca ne place mai liniste asa,dar muncim in Manchester.Preturile la case pot spune ca sunt OK,si ca peste tot sunt zone bune si mai putin bune.De munca este,acum depinde in ce domeniu doriti,la ce nivel de salarizare....etc sunt multe de discutat pe aceasta tema,dar ideea e ca este de munca.Scolile sunt bune,dar la fel difera de la zona la zona.Daca vrei sa vorbim mai multe pe acest subiect,ma poti contacta pe privat.Toate cele bune.Succes!

Share This Page