24.7 C
London
Sunday, September 15, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Cioroianu propune lagare pentru infractori!

Discussion in 'in Romania' started by alleex2000, Nov 20, 2007.

1. alleex2000

alleex2000 New Member

Trophy Points:
    0
    Adrian Cioroianu a declarat, astazi, inaintea sedintei Biroului Politic Central al PNL, ca afirmatiile sale privind expulzarea infractorilor in desert a fost "neinspirata", iar acest lucru nu se va intampla "prea curand".

"Poate ca trebuia sa fiu mai atent in momentul in care am facut acea afirmatie, dar imi mentin opinia ca nu consulii si diplomatii Romaniei creeaza probleme in afara, ci sunt oameni care sunt certati cu legea. Sigur ca solutia nu este trimiterea lor in desert, asta e foarte limpede si nici n-o sa se intample prea curand, dar trebuie sa ne punem foarte bine problema celor care pleaca si acolo se asociaza fie unor ocupatii dincolo de limita legii, fie intra in medii care nu-i ajuta absolut deloc", a declarat Cioroianu.
    EVZ 12/11/2007

Vreti sa fim tratati in UK ca restul cetatenilor UE? Cand ai un asa ministru de externe? Pai europenii o sa se uite cu scarba la Guvernul Romaniei, iar noi simplii cetateni o sa fim in continuare bataia de joc a tuturor!
    Cred ca de aceea este important votul uninominal! Ti-ai dovedit valoarea, esti ales din nou. Esti stupid, pa!

2. policeofficer

policeofficer New Member

Trophy Points:
    0
    Nu-l bagati in seama pe Cioroianu ... bagati-l in ***** m**** lui. Asta-i tampit cu creierii. Si dupa problema din Italia a iesit el mare si tare cu declaratiile lui, ca dupa 1 zi sa isi ceara public scuze ... nu cred ca ar mai trebui sa mai postam aici cele zise de el, ca oricum sunt egale cu 0.

Share This Page