19.2 C
London
Friday, July 03, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

cardul galben

Discussion in 'ARHIVA' started by clau_o, Jun 12, 2007.

1. stefania82

stefania82 New Member

Trophy Points:
    0
    Salutare! Scuze ca poate va pun o intrebare ... tampitica... -shamed2- hamed2-
    dar as vrea sa stiu dc as putea face cerere pt Yellow si sa l trec in acelasi timp pe sotul meu, tot pe BR1 meu, pt un blue??
    Ar fi suuuuuuper...ce stiti?
    Mersi mult de tot si va pup!! -handlaugh- andlaugh-

2. alyd20

alyd20 New Member

Trophy Points:
    0
    Informatie utila de la HOME OFFICE

Salut la toata lumea ! M-am gandit sa impartasesc cu voi ce am aflat azi cu privire la aplicatiile pentru cardul galben ca si self-employed (BR1). Momentan sunt pe rol aplicatiile depuse in 25 Martie anul curent . Deci mai trebuie asteptat pentru cei care ati depus actele dpa aceasta data.Am citit pe forum ca exista persoane care asteapta de 3 luni un raspuns de la HO si inca nimic si m-am gandit sa-i chase-alesc sa vad ce se intampla , eu insami fiind in aceeasi situatia de lunga asteptare de 1 luna de zile .

Asha ca asteptare usoara lume si sper ca macar raspunsul sa fie unul pozitiv si fara probleme!

-inthesun- nthesun-

3. bivo

bivo New Member

Trophy Points:
    0
    Hello
    Eu am aplicat la Home Office pe 25 martie deci pe 26 martie au primit aplicatia si mi-a venit cardul roz foarte rapid numai vreo 6 saptamani au fost...dar am aplicat pt card de au pair...sa fie oare ofiteri separati ce prelucreaza carduriile pe culori ?! :)) Toate cele bune , Bivo

4. alyd20

alyd20 New Member

Trophy Points:
    0
    eu vorbeam de cardul pentru self-employed , daca nu ma insel e cardul galben !!! ferice de tine ca ai primit cardul asha promt ! si eu vreau -takecare- akecare-

Share This Page