20.9 C
London
Friday, September 20, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Buna

Discussion in 'ROMANi ONLiNE' started by Luiza Filipescu, Apr 10, 2018.

1. Luiza Filipescu

Luiza Filipescu New Member

Trophy Points:
    1
    Buna,stie cineva un pediatru bun in Londra?
    Bebelusul meu are 6 saptamani,are colici,are ceva bube pe fata,a avut pe tot corpul insa de pe corp au trecut,nu a luat suficient in greutate,vomita foarte des si plange foarte mult deoarece il doare tare burtica,doarme foarte putin.medicii de aici nu ma ajuta deloc,doar se contrazic intre ei.as dorii sa fie consultat de un medic pediatru roman.stie cineva un medic bun?multumesc frumos

2. Dariaariaa

Dariaariaa New Member

Trophy Points:
    1
    Buna , numele meu este Daria .Stiu ca nu este legat de subiectul acesta dar sunt noua pe acest site si nu inteleg cum functioneaza ,am vazut ca ultima activitate a fost acum 40 de minute asa ca imi incerc norocul aici , va rog sa ma intelegeti . Eu sunt clasa a 12 a , urmeaza sa dau bacul si vreau sa ma mut in Anglia , sa urmez o facultate acolo . Problema mea este urmatoarea , eu si prietenul meu vrem sa ne mutam impreuna in Anglia insa el este cu un an mai mic decat mine si a ramas un an din cauza absentelor . El acum termina clasa a 10 a a 2 a oara , deci practic intra in clasa a 11 a . se poate transfera la un liceu din Anglia ? pe langa asta , am intrebat niste prieteni care fac facultatea in Penryn si mi-au spus ca la britanici nu exista clasa a 12 a ceea ce inseamna ca a 11 a este clasa a 12 a pentru noi . El intrand in clasa a 11 a poate intra la facultate direct sau tot la un liceu trebuie transferat ? va rog frumos sa ma luminati si pe mine , multumesc anticipat .

Share This Page