14.8 C
London
Monday, October 14, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Buna...este cineva din orasul Bath?

Discussion in 'BINE ATI VENIT!' started by dyutza_c, Nov 14, 2011.

1. dyutza_c

dyutza_c New Member

Trophy Points:
    0
    Buna..m-ar interesa daca este cineva din Orasul Bath,caut o chirie pt cineva in acel oras.Daca este cineva de acolo,va rog anuntati-ma! Mersi!:)

2. crismarumariuspaul

crismarumariuspaul New Member

Trophy Points:
    0
    Buna eu sunt la colegiu in BATH stau in SHEPTON MALLET dar nu am intalnit pana acum decat o romanca care e tot din SHEPTON MALLET...ma intereseaza si pe mine sa mai cunosc romanidin zona asta BATH SHEPTON MALLET WELLS

3. dyutza_c

dyutza_c New Member

Trophy Points:
    0
    Buna,pe mine m-ar interesa o chirie akolo,pt tatal meu,k de lucru i-am cam gasit,da stam cam prost la partea cu chiria..si de aceea am descoperit acest site in speranta in care poate o sa aflu ceva de aici.

4. tony_egri

tony_egri New Member

Trophy Points:
    0
    Salutare,
    Eu stau in Bath de aproape 2 ani dar nu am prea intalnit romani, doar vreo 2-3 taximetristi asa intamplator insa nu am tinut legatura.

5. dyutza_c

dyutza_c New Member

Trophy Points:
    0
    Eu tot incerc de ceva timp sa gasesc o chirie cat de cat acceptabila pt tatal meu akolo da vad k incerc imposibilu:p..k am auzit k is scumpe..tu lucrezi akolo?

6. tony_egri

tony_egri New Member

Trophy Points:
    0
    Da eu lucrez aici, si asa e chiriile sunt prostesti. Ai putea sa i gasesti mai ieftin undeva prin jurul Bath-ului, depinde unde va munci. Ce fel de chirie cauti, apartament in care sa stea singur sau shared house?

7. dyutza_c

dyutza_c New Member

Trophy Points:
    0
    pai,initial am incercat sa vb cu cineva care ii plecat akolo..dar,au aparut ceva probleme in ceea ce-l priveste k trebuia sa mearga cu familia si inka n-a reusit..etc..si de aceea am lasato balta momentan pana nu isi rezolva el problemele..ne zicea ceva de chirie la ceva chinezi unde putea sa si lucreze la livrare de mancare si am inteles k erau chirii cu mai multi intrun apartament dar momentan nu cred k este vreun loc liber..akuma,asta ne oftica ..faptu k zicea k de lucru se cam poate gasi prin oras dar problema mare o avem cu chiria..deaia am intrat si pe site asta sa vad ce pot afla de aici:-??

8. Beniatesoaie

Beniatesoaie New Member

Trophy Points:
    0
    Salut tuturor,este cineva de pe langa Radstock sau Frome, caut o chirie

Share This Page