7.8 C
London
Thursday, October 21, 2021
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Buget minim pentru Londra

Discussion in 'EMIGRARE' started by the_monkey, Jan 5, 2014.

1. marianfim

marianfim Member

Trophy Points:
    16
    daca esti nou in Londra, e aproape imposibil sa inchiriezi o camera fara sa platesti si un depozit... Acesta e cel putin cat chiria pe 4-6 sapt . Si uite asa sari usor de 1000!

2. marianfim

marianfim Member

Trophy Points:
    16
    daca esti nou in Londra, e aproape imposibil sa inchiriezi o camera fara sa platesti si un depozit... Acesta e cel putin cat chiria pe 4-6 sapt . Si uite asa sari usor de 1000!

3. the_monkey

the_monkey New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc tuturor pt detalii... eu o sa am vreo 1500/2000Euro .. sper sa-mi ajunga (sa platesc camera + mancare + etc. pana gasesc ceva de lucru)

4. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Atentie!

Nu te lua dupa anunturile care ofera munca si cazare puse pe site-urile de romani
    Pe celalalt forum este un anunt al unui numit Robert/Raul care promite de toate si apoi se face nevazut, dupa ce-ti da o adresa de hostel in care in loc de camera individuala e un fel de coridor unde dorm mai multi pe jos.
    In general: Nu veniti in Uk fara sa stiti engleza la nivel conversational astfel incat sa va descurcati sa contactati singuri angajatori si nu tepari. Nu dati nimanui bani sau acte ca sa va rezolve ei problemele.
    Bafta!

Share This Page