9.1 C
London
Saturday, December 07, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

ANUNTARE LOCURI LIBERE CROYDON

Discussion in 'INFORMATII UTILE' started by Adi PC, Mar 8, 2011.

1. Adi PC

Adi PC New Member

Trophy Points:
    0
    Deschid acest topic pt a fi mai la vedere si a scrie in el DOAR cine obsearva locuri libere la programarile Online la Croydon, pentru ca si altii, care observa in timp real sa poata intra sa-si faca programarea.
    Eu tocmai mi-am facut User pt programarea Online si din incercare am intrat sa vad cum e procedura.......si Hop, 4 locuri libere pe 18 Aprilie.

Rog, a se scrie DOAR Anunturi de locuri libere.

2. Adi PC

Adi PC New Member

Trophy Points:
    0
    Acum. 11.03.2011, ora 16,28 (ora RO), au aparut 4 locuri libere la Croydon, pe 21 Aprilie. URGENT.

3. flocke

flocke New Member

Trophy Points:
    0
    Salut Adi, poti sa furnizezi, te rog, link-ul de la Croydon unde se pot face programarile online?

Numai bine,
    F.

4. mickyroman

mickyroman New Member

Trophy Points:
    0
  5. flocke

flocke New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc pt. raspunsul atat de rapid Micky!

Numai bine,
    F.

6. flocke

flocke New Member

Trophy Points:
    0
    Revin cu inca o intrebare.
    Ma uitam pe acest link al tau Micky si intrebarea este dc el foloseste si la inregistrarea unui apointment pt. obtineea de yellow card?

Numai bine,
    F.

7. silverfern

silverfern New Member

Trophy Points:
    0
    Programarea e pentru interviul la Croydon, nu pentru un anumit tip de document. Se aplica tuturor aplicatiilor ce pot fi analizate prin prezentarea directa a aplicantului.

L.E. O intrebare: "dc" inseamna "de ce" sau "daca"? Eu am inteles "de ce". Daca era "daca" raspunsul e da.

8. flocke

flocke New Member

Trophy Points:
    0
    Silverfern pt. mine in cazul de fata dc=daca (oricum sorry pt. prescurtare - defect profesional).
    Deci am inteles de la tine ca acel link foloseste si la appointment-ul pt. YC. Merci pt. raspuns!

Numai bine,
    F.

9. Adi PC

Adi PC New Member

Trophy Points:
    0
    ACUM ........26 Aprilie 2011 ......4 locuri libere la Croydon (aplicatii pt 1 persoana).

10. Adi PC

Adi PC New Member

Trophy Points:
    0
    INCA 4 LOCRUI pe 28 Aprilie. Aparute acum Joi, ora 15,23

11. flocke

flocke New Member

Trophy Points:
    0
    HELP! Mi-am facut cont dar nu stiu ce tip de aplicatie sa selectez pt. obtinerea de YC.
    La primul pas unde spune

Please select the type of application you require:

si iti da un pick-up list cu tot felul de prescurtari.
    Din ce am studiat eu ar trebui sa selectez "Specific jobs - work permit applications - form FLR(IED)" dar vreau sa fiu sigur ca nu fac vreo traznaie.

Numai bine,
    F.

12. Adi PC

Adi PC New Member

Trophy Points:
    0
    Selectezi EEA1 (FMOP)Dar deja, s-au ocupat toate cele postate de mine.

13. flocke

flocke New Member

Trophy Points:
    0
    Merci Adi, ufff ghinionist mai sunt cu cacaiala asta a mea de berbec!
    Acum nu mai au nimic available nici pana in mai.
    M-am uitat si la Belfast ca as avea acolo pe cineva unde sa stau vreo 2 zile, dar nici acolo nimic!
    Ai idee cum apar locurile astea libere? Daca renunta cineva programat in perioada asta ei afiseaza locul pe site?

Numai bine,
    F.

14. spinoche

spinoche New Member

Trophy Points:
    0

Adi pc , felicitari pt initiativa asta!

Eu cand caut, nu mi apare niciuna din datele tale 26 aprilie respectiv 28 aprilie , ori fac eu ceva gresit pe undeva, sau ..? ai idee ce ar putea fii?

15. Adi PC

Adi PC New Member

Trophy Points:
    0
    La ora 15,34 deja nu mai era nici un loc liber.
    Cautati cu incredere, luand pe rand toate saptamanile. Din norocul meu sau nu, saptamana asta am vazut de 3 ori sloturi libere. Si le-am postat pe forum. De aceea ma mir, putin cand unii zic ca saptamani intregi nu au gasit nimic.
    Poate, eu am gsit tot timpul locuri pt 1 singura persoana, nu la pereche sau grup.

Flocke:
    Romanii pot face programare DOAR la Croydon. Nici nu incerca la Belfast.Asa reise din postarile de pe acest topic.

16. Adi PC

Adi PC New Member

Trophy Points:
    0
    Daca ai ales EEA1 si ai ajuns deja la faza asta, banuiesc ca e OK, doar ca nu mai sunt locuri. Insistati. Succes. Parca vad ca, eu cand va veni momentul sa ma programez, o sa imi rod si eu unghiile de nervi ca nu gasesc. Sper sa fiu la fel de norocos ca si saptamana asta.

17. Anonymous

Anonymous Guest

Scuze deranjul dar parca e licitatie aici.Cine vrea sa-si faca programare e liber.Croydon ofera acest serviciu on-line de mai bine de un an si ceva.Nu cred ca mai e o noutate.Locurile anuntate valabile degeaba le postati daca cei ce vor trebuie sa se inregistreze acolo si cateodata procesul dureaza depinde de ei.Nu ramane decat sa te inregistrezi si sa urmarasti singur valabilitatea de sloturi libere.Succes.

18. spinoche

spinoche New Member

Trophy Points:
    0
    Buna, cred ca n ai inteles bine scopul acestui topic.

Este practic o mana de ajutor intinsa celor care cauta sloturi libere si care sunt deja inregistrati (pt ca evident, daca n ar fii inregistrati, n ar avea cum sa caute)

Poate eu, chiar daca nu mi trebuie acum programare, din pura intamplare/curiozitate intru sa vad cum se mai "misca" programarile, pot gasii un loc liber. Intru aici si dau sfoara-n tara ca e un loc liber; cel care e pe faza intra si si face progamare.

Daca tot putem sa dam o mana de ajutor! Ca si asa sunt muuulti care cauta si locuri putine!
    -bravo-

adi pc, sorry de offtopic

19. Adi PC

Adi PC New Member

Trophy Points:
    0
    Te deranjeaza? Ti se pare in plus?...Nu citi !
    Daca asta e viziunea ta, ca e licitatie, atunci tot asa poti sa spui despre foarte multe din topicele forumului ca sunt degeaba sau ce apelativ doresti sa le pui, caci oricum sunt site-urile oficiale care scriu clar ce trebuie sa faca fiecare pentru tot ceea ce se discuta pe forum.
    Probabil, inca nu ai nevoie, sau ai trecut de faza cu Croydon-ul, dar cu siguranta sunt oameni care se bucura cand cineva-i anunta, de vreun loc liber pt Croydon, si sar sa-si faca programare (mai ales daca tot incearca de ceva timp).Normal ca se vor folosi de aceste anunturi doar cei care deja au contul si doar cauta de ceva vreme locuri libere.
    Ciudati unii: mie daca nu imi place ceva, nu citesc, nu? nu incerc sa-i fac pe altii sa nu le placa sau altceva.
    Relax and get used to it.

20. Anonymous

Anonymous Guest

Daca esti inregistrat cum multi sunt eu nu cred ca astept sa-mi zica cineva daca e vreun loc liber.Deci nu inteleg acum ce e cu sariturile astea.Am zis doar o parere.Daca asi avea nevoie de o programare tu unde crezi ca e cel mai rapid loc sa caut? AICI sau pe pagina lor?.In fine ...
    Seteaza-ti browser-ul sa deschida pagina aia direct si ce e asa greu esti in tema cu toate daca ai nevoie de vreo programare(Cum intram aici si citim daca sunt locuri libere oare de ce nu intram si ne uitam direct acolo?). Dupa cum am mai zis e veche treaba cu Croydon deci cine e interesat si inregistrat ma repet intra direct la sursa.

Cred ca acest link de mai jos pune in tema inca o data tot ce se poate face la Croydon .Orice topic e binevenit nu am zis ca e in plus dar am zis ca e prea tarziu si daca te uiti peste o ora sa mai gasesti locuri libere.Nu numai noi cautam programari acolo sunt o multime de persoane din diferite tari chiar si UK care cauta o programare in acest sistem.
    Dupa cum am zis e posibil cand tu esti intrat in sistemul lor sa ai slotul dupa ce ai iesit el nu mai e valabil ce e asa greu de inteles(cateodata chiar si un refresh al paginii te scoate din slotul ala liber). Eh ma chinui degeaba sa explic.Spor la programari si anunturi.
    http://www.romani-online.co.uk/forum/em ... in-croydon

Share This Page